Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért olyan hihetetlen ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen ha egy nőnek van sorozatorgazmusa?

Figyelt kérdés

Ha válaszolok valamelyik kérdésnél hogy van sorozatorgazmusom, akkor jön egyből a privi, hogy hazudok vagy k*rv@ vagyok.

Ez miért jó?



2023. júl. 8. 01:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%
Azért tűnik hihetetlennek mert ritka. Nekem 30+ partnerem volt, 1 ilyen lánnyal találkoztam. Meg is jegyeztem örökre, annyira szuper volt.
2023. júl. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 mikeXxX ***** válasza:
31%
Sok idegvègződès jó koncentráció ès partnerrel simán lehetsèges ! Ès mi ezzel a baj ? Örülj neki van akit meg 1 órán át kell gyömöszölni hogy siker legyen 😆.
2023. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 Noren1989 ***** válasza:
36%

Ide is jöhet a lepontozàs 😚😶😶


Nekem szintén 30körüli partnerszàmból 4-5ilyen is volt.


Làttam, éreztem, hiszek bennük.


Hogy miért hihetetlen a többiek szàmàra: a javuk nőt sem làtott orgazmus közben, nemhogy sorozatélvezőt. Szàmukra ezek a nők unikornisok 😅

2023. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
34%
A sok hazug...
2023. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
88%
Persze 9, 10. Ez biztos így is vam ahogy mondjátok. XD
2023. júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
65%
Nézd 15 ös,én átéltem és tudom is.Ha nem.hiszed keress egy olyan nőt, aki ritkán szexel figyelj oda rá,ahogy mozog, nézd az arcát és ha kitapasztalod mi jó neki a mennyekben lesz...
2023. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem sokan keverik is a sorozatorgazmust a több orgazmussal. Az is ritka, hogy egy nő egy aktus alatt többször (mondjuk 3-4-5-ször) el tud élvezni, de azért előfordul. A sorozatorgazmus viszont nem ilyen: akivel én találkoztam, az a csaj eleinte kb 1,5 percenként el élvezett el, ez volt elég sokszor (nem számoltam), de min 5-6x, majd utána 2-3 percig gyakorlatilag folyamatos, egybefüggő orgazmusa volt, a végére majdnem eszméletlen volt. Hasonlót sem láttam soha, nagy élmény volt.
2023. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
67%
Én is megkaptam már privátban, hogy hazug r.banc vagyok, mert van sorozatorgazmusom. A frusztrált hülyékkel felesleges foglalkozni szerintem
2023. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
62%
18#: ja, van egy hülye például, akinek egészen szánalmas szexuális élete lehet, mindenre amit beírok és jó a szexben, üzeni, hogy hazug vagyok, b.uzi vagyok, stb. Sok ember egyszerűen nem hiszi el, hogy azért, mert velük még nem történt meg valami, attól az még létezik. A Föld lapos, hiszen mindneki látja, hogy az. Kb ez van a parányi agykezdeményükben.
2023. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
56%
Ez partnerfüggő sztem.Csak a mostanival van ilyen előtte sosem volt,bár azt hozzá kell tenni hogy elég nagy….
2023. júl. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!