Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, miért annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért annyira hihetetlen ha egy srácnak ténylegesen 20 centis a farka? Mennyire gyakori, hánnyal találkoztatok?

Figyelt kérdés

Kérem csak nők válaszoljanak. Nekem 20/5.5 a méretem, és mindig jön a hitetlenkedés.

Nők, nektek milyen élmény volt egy valós, ténylegesen ekkorával?



2022. szept. 10. 09:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%

Ugy nagyjabol a ferfi lakossag 2%ának van nagyobb farka 18.5 cm-nél, es kevesebb mint fél %nak 20-nál. Az atlag meret helyesen mérve 13.5 cm korul van a regioban.

Csak mivel mindenki kamuzik, szépen fel lettek inflálva a számok.

Megjegyzem, nekem 18 cm korul van, es egy atlagos magassagu lanynak ez mar a tul nagy határesete, 160 alattiaknak mar kb a mehszajat dugod nehany pozban. A lanyok belso meretei alapjan a tobbseg szamara egy 15 cm az idealis max. Az azsiai partnereim nagy reszenek (volt 10+) boven tul nagy volt, es vissza kellett fognom a melyseget. Roviden ennyi.

Gondolom azert csak nők valaszoljanak, hogy priviben tudd zaklatni őket, de ugy erzem a férfiak válasza legalább annyira releváns.

2022. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#2 a sajat kerdesem alatt hadd kerdezzek mar attol a kozonsegtol akitol en szeretnek:) koszi a feltetelezeseket, de ugye mindenki magabol indul ki.
2022. szept. 10. 09:37
 3/17 Csicuki ***** válasza:
85%

Ami engem illet nem a hossza az ami számít de ha 15-16cm körül van már az is tud fájni. 😅

Persze általában olyankor nem figyel rám a másik, meg bizonyos pózokban gyakrabban elő fordul


22N

2022. szept. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Küldj egy képet, mellette mérőszalaggal. És formálj az ujjaidból egy V betűt, csak a hitelesség kedvéért, s akkor elhiszem. L.
2022. szept. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Tegyél ki egy képet ahol jól láthatóan meg van mérve, és melette legyen ott a mobilod rajta épp a gyakorikerdesek oldallal.
2022. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2022. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 17 - valóban ennyi - dugtam vele 165 centis nőt, volt amikor kiugrott a bőréből, volt hogy élvezte. De inkább sok volt neki. Viszont mondta hogy tökéletes.
2022. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Még nem találkoztam olyannal.
2022. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hihetetlen, bár nem számoltam azért akadt pár, akiknek ekkora volt. De átlagban 18-9 cm között és 14-7 cm is, a vastagság 4,5-5,3 cm.

Jó élmény volt, izgató is, mivel kissé szűk, ha felizgulok tudok tágulni is, bár olyan is volt, ujjazott 2 ujjal, de ki kellett vennie az egyiket, mert szorítottam.

2022. szept. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
53%

Úgy de úgy szeretem amikor pötsméregető kisgyerekek mondják meg a tutit, hogy mi a jó a nőknek. 😄

De még jobb amikor ezrelékes pontosságú előfordulási arányokat tudnak a milliméteres pontosságú méretekhez társítani! Ez igen... 👍👍👍👍


Amúgy... Pasikból élek, láttam már néhány (nagyon sok) farkat. Nem méregettem őket, sem statisztikát nem vezetek, de az évek tapasztalata alapján azt kell mondanom, hogy álomvilágban éltek kedves kisfarkúak. Magatokat ámíthatjátok, de annak mi értelme? A nagyfarkú tudja, hogy az övé sokkal jobb, és persze a nők is tudják, hogy a nagyobb sokkal jobb. Akkor kinek toljátok ezt a sok süket dumát?? Hm?

40N

2022. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!