Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, miért annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, miért annyira hihetetlen ha egy srácnak ténylegesen 20 centis a farka? Mennyire gyakori, hánnyal találkoztatok?

Figyelt kérdés

Kérem csak nők válaszoljanak. Nekem 20/5.5 a méretem, és mindig jön a hitetlenkedés.

Nők, nektek milyen élmény volt egy valós, ténylegesen ekkorával?



2022. szept. 10. 09:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

#11


Onnan tudom, hogy mi jó a nőknek, hogy dugok velük és figyelek a rezdüléseikre. Bár negyvenes prostituáltakkal nincs gusztusom érintkezni, így nem tudom te mire vágyhatsz, de az biztos, hogy nem tűnsz túl boldognak.:/

2022. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Vannak emberek akik még itt tartanak? Hogy kinek mekkora a pöcse ? Kommunikálció minden alapja. Ismerkedj, aztán amikor oda értek kiderül. Amúgy 20 centi nagy, szopni nem lehet olyan jól mint az átlagost. Ánál szinte 99%ban kizárt. És ez a méret a nők 90% ának fájdalmas lenne. Ez kb a sztereotipiával ellentétben majdnem annyira negatív mintha 10 centi lenne. Szex közben amugyse a mérete a legmeghatározobb, ott kezdődik,hogy szikra,libidó szint aztán megfelelő előjáték és technika . Szóval egy nőnek milyen érzés 20 centis fasz? Az a fasz tulajdonosától függ. Magába egy fasz sose elég a teljes gyönyörhöz.
2022. szept. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%

#12

Aham. Francokat se tudsz rólam, a prekoncepcióid meg nem érdekelnek senkit.

Az meg hogy te mit vélsz tudni, megint csak nem releváns...

2022. szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Milyen érdekes, mihelyt hiteles képet kérnek, rögtön eltünik a kérdező😀

Senki sem mert eddig mérőszalagos képet küldeni aki a farkával henceg

2022. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%

#14


Annyit tudok rólad amennyit megosztottál. Pasikból élsz és rengeteg farok járt már benned, és a stílusod is mint egy útszélié. Nekem ennyit elég is tudnom, hogy elképzeljek egy kivénhedt megkeseredett prostit.

Ha nem az vagy, akkor dolgozz a brandingen. :D

2022. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
73%

Egyik exemnek 21 cm volt. Pár hónapig voltunk együtt. Nem rémlik, hogy túlzottan élveztem volna vele az együttlétet, sőt inkább olyan emlékeim vannak, hogy fájt. De amúgy semmi extra. Popsiszex viszont nem ment vele.


26L

2022. szept. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
73%

Egyáltalán nem hihetetlen, nekem sajnos általában ilyeneket dobott a gép. Az eredménye: iszonyú óvatos és visszafogott szex mellett is állandó hüvelyi fertőzés.

Én kifejezetten azt vártam, mikor hoz végre össze a sors vmi normál vagy épp kifejezetten kicsi mérettel. Szerencsére ilyen is akadt azért.

Az élmény pedig rohadtul nem a méreten múlott. Egyszer sem. Ilyennel is, meg olyannal is lehet nagyon bénának és nagyon ügyesnek is lenni.

2022. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!