Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság miért viselkedik úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért viselkedik úgy sok nő, mintha a puncija b_szása egy hihetetlen nagy kegy lenne?

Figyelt kérdés
Mintha aranyból lenne az a nyákos, nedves lyuk. Hihetetlen öntelt sok nő. Fogalmam sincs, miért.
2022. febr. 2. 19:05
 1/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
96%
5$ havonta onlyfansen xD
2022. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Nem nagy kegy, de csak a megfelelő emberrel fekszem le, nem minden jött menttel. Ez nem önteltség.

Viszont ez a kérdés gondolom azért merült fel benned mert frusztrált vagy hogy senki sem hagyja hogy a "nyákos, nedves lyukba" bedugd.

2022. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Bizony, ez segélykiáltás részedről,mert nem kellesz senkinek. F
2022. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2 nővel fogok hamarosan lefeküdni. Sikeresek, szépek. Ennyit a kretén teóriáitokról.
2022. febr. 2. 19:14
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

#4: Ha ez így van, mit érdekel téged, hogy egyes nők nem hagyjám magukat megdugatni? Ha te ekkora császár vagy, veled úgyis dugnak. Akkor meg mi bajod van?

Btw amilyen stílust a férfiak manapság megengednek maguknak, az elképesztő. Szerintem emiatt 'zártak be' jobban nők, mert a minimális tisztiletet se adja meg a legröbb pasi. És ha így állunk, akkor bizony megtartjuk magunknak a puncit. Majd ha tudtok normálisan viselkedni (nem, nem azt várjuk, hogy természetfeletti csodálatot és alázatot tanusítsatok, csak egy normál szintet), akkor többen szívesebben szexelnénk. De így amit én látok, azok alapján előbb leszek leszbi, minthogy egy magadfajtának széttegyem a lábam.

2022. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Egy retkes nagy nyákos csimbókos lyuk.
2022. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Talán a férfiaknak (természetesen vannak kivételek) nem kéne úgy tennie, mintha ez lenne a világ értelme és a létezésük célja. Voltak férfiak (nem egy!) aki szó szerint könyörgött, hogy legalább egyszer hadd feküdjünk le. Aztán persze, biztos én vagyok az öntelt, amiért nem fekszek le akárkivel. Ti csináltok ebből nagy ügyet, nem mi.
2022. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Na mert a pénisz az aztán gyönyörű. :DD Meg a szottyadt zacsik. Nem beszélve az undorító spermáról. Belemehetünk ebbe hogy melyik a rosszabb.
2022. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Szűz nőként egyáltalán nem tartom értéknek, vagy ilyesmi.

Egyszerűen attól hányingert kapok, hogy a férfiak többsége úgyis csak megfektetne, aztán úgyis eldoba mint egy rongyot.

Nekem igenis kell ahhoz érzelem, hogy levetkőzzek pucérra egy pasi előtt, hiába nem érték a testünk stb.

Sokkal többről szól ez.

2022. febr. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%
Hogy ne lenne érték!
2022. febr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!