Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Megismertem egy pasit társkeresön, akinek nem akartam visszairni mert taszitott mint pasi

Azt mondta ismeri a csaladom, az en apam es az ö apja legjobb baratok voltak es mivel meghalt az apja, szeretne eljönni hozzank.

A pasi nagyon rút volt elöben is, alacsony, ragyás, stb, és volt benne valami taszító.

Gyakran jött fel attól a naptól es nagyon nyomult de mindig lepattintottam.

Apámmal jól egyezett.

Egy nap mikor hozott bort is, ittam en is ket poharral es lefekudtem vele.

A szex jó volt vele.

Nem tudom hogyan tovább ??

Hogy lehetett jó a szex ezt nem értem.

Nem felvállalható, mert gáz nagyon, penzgondjai is vannak, mindig 2 munka közt van



2021. máj. 26. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Először végezd el a 8 általánost, tanulj meg magyarul írni, olvasni. Aztán ne írj ki baromságokat a gyk-ra.
2021. máj. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Umm, az írásod alapján még 14 se múlhattál el, ami azt jelenti, hogy ez szexuális visszaélés volt. Ha nem is jelentitek fel, legalább apukádnak szólni kéne róla. Biztos lesz 1-2 szép szava hozzá. Neked meg így legalább nem kell többet látnod őt, mert nem fog hozzátok járni:)

A lelki traumák feldolgozásához meg egy pszichológust kéne felkeresnie szüleidnek. Neked meg persze nem kéne 18+ os kategóriába írkálnod ennyi idősen, de nyilván most egy ilyen bűncselekmény esetén elhiszem h nem tudtál hirtelen kihez fordulni

N

2021. máj. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
35 eves vagyok
2021. máj. 26. 23:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Könnyen adod magad. Két pohár borért egy puszit nem kapok.
2021. máj. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez valami szimpátia/empátia vonzalom a kiéhezettség szorzó, és persze az alkohol.

Ha valaki nem tetszik neked a társkeresőn, akkor nem és kész.

Huspiac.

Ő meg kicsikart magának egy numerát. Ügyes.

2021. máj. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!