Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Extrém túlsúlyos hölgyek,menny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrém túlsúlyos hölgyek,mennyire hihetetlen számotokra az,hogy egy sportos férfi vonzónak,szépnek,nőiesenek lát benneteket?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy méretű nőkre gondoltam.

Már többen azt hitték trollkodás,beugratás a keresésem,de én valóban rajongok a hatalmas idomokért.



2022. máj. 21. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok extrém túlsúlyos kategória (80kg). De az elején nehéz volt elhinni, elég nagy a társadalmi nyomás, mindenhol csak vékony lányok vannak reklámokban, tévében stb... Mikor lefogytam egyszer akkor kevésbé érdeklődtek irántam a férfiak. De sose fogom őket megérteni, főleg mikor valaki tényleg nagyon jól néz ki. Voltak olyanok akikkel ismerkedtem és személyi edző volt, jólesett nyílván, de engem kissé feszélyezett, így még inkább próbáltam sportos lenni meg diétázni, hogy tartsam vele a lépést. Ha képet kért akkor mindig behúzott has, meg olyan póz amin kevésbé tűnök kövérnek. Szerintem nagyobb a nyomás ha ekkora az ellentét.
2022. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy elég ritka az ízlésem,s hogy furcsán néznék ki 88 kg-osan egy 200 kg körüli nővel. De tényleg az ekkora nők tetszenek,csak nem tudom hogy éreznék magukat egy feleakkora férfival.Zavaró lehet a nagy súlykülönbség?
2022. máj. 21. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez teljesen változó. Van, akit nem zavarna ez a súlykülönbség, más meg el sem tudná képzelni. Én pl tök átlag nő vagyok magasságra és súlyra, mégsem tudom még azt sem elképzelni, hogy velem egy súlyban legyen egy pasi. Telt, illetve túlsúlyos nőknél is ugyanígy lehet, bár náluk nyilván gyakoribb, hogy az átlag nincs olyan súlyban mint ők.
2022. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van itt esetleg ilyen testalkatú hölgy,aki válaszolna,esetleg ismerkedne?
2022. máj. 21. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért nem hiszem, hogy annyira sok 200 kg körüli nő lenne. Túlsúlyosak vannak persze, de nem ilyen extrémen. Olyan meg mèg kevesebb, aki itt akarna ismerkedni.
2022. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legalább néha variálhatnál a kérdéseden, mert nagyon unalmas, hogy hetente egyszer kiírod ugyanazt. Egyébként meg írd ki az ismerkedés rovatva, hogy vannak-e ilyen nők itt vagy valami...
2022. máj. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
150 kilós nőként mondom, hogy teljesen meglepne, hogy ha egy sportos férfinak tetszenék. Nem találkoztam még ilyennel. Általában lenéznek emiatt a súly miatt a férfiak. 29N
2022. máj. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!