Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egy ilyen eset után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy ilyen eset után elmennétek egy sráccal randizni, aki amúgy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Egy haverom szülinapját ünnepeltük, ahol ott volt egy lányokból álló társaság, akiket eddig nem ismertem. Az egyik lány már a buli legelején nagyon megtetszett a kicsit zárkózott, félénk, visszafogott kisugárzásával. Próbáltam felé közeledni de láttam hogy nem az a buliban ismerkedős típus, alkoholt is alig fogyasztott. A buli későbbi pontján viszont összeakadtam az egyik barátnőjével, aki kb pont az ellentéte, nagyon nyitot, bulizós fajta. Kis kavargatás után ki is kötöttünk az egyik hálószobában és hát volt minden, elég hangosak is voltunk (mint kiderült a másik lány is hallott belőle ezt-azt). Az eset után még visszamentünk iszogatni és láttam a lányon hogy tökre távolságtartó meg próbál kerülni. Másnap megtudtam a barátnőitől hogy amúgy nagyon tetszem neki, azóta rá is írtam. Szerintetek eljönne velem randizni? (27 évesek vagyunk egyébként, mint kiderült ő szűz,de engem nem zavar ez.)

2023. máj. 7. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy te könyvet írsz a lányokról "Lányok" címen?
2023. máj. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Biztos hogy nem
2023. máj. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Gyoker
2023. máj. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Maradj a nyitott Lányoknál. Az intro nem neked való.
2023. máj. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nemhiszem hogy ezek utàn vonzò lennél szàmàra. 2 òràig nembírtàl a pöcsöddel hogy neki kicsit udvarolj meg megkörnyékezd, egyből rárepültél az olcsóhúsra…
2023. máj. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Ki tudja, még lehet, hogy imponál is neki, hogy ilyen csibész vagy.


Ha normális, magára valamit is adó nő, természetesen elhajt a g.ecibe.

2023. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nektek lesz valószínűleg igazatok és nem lesz nyitott egy randira.
2023. máj. 7. 19:08
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja, legközelebb ha valaki komolyan érdekel pakold be a pöcsöd és szorítsd össze a szád míg elhívod randira…

Az ilyennek hosszútávon sokkal több értelme van mint az agyatlan ziccereknek…

2023. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem, és nem is hozzád való az ilyen lány. Sokkal komolyabb, becsületesebb ember illik hozzá.
2023. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elmenne veled randizni, de nagyon sokára vagy soha nem bízna meg benned. Azt neked nagyon bizonyítanod kellene, de ez leginkább soha nem fog sikerülni. Gondolom házasságban még nem gondolkodsz. Inkább hagyd ezt a lányt és az gyors lányokat is. Gondolkodj el azon, hogy milyen híred lehet a társaságban. Te lehetsz az Egymenetes csávó. Amíg így viselkedsz addig nem lesz komolyabb barátnőd.
2023. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!