Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egy ilyen eset után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy ilyen eset után elmennétek egy sráccal randizni, aki amúgy tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Egy haverom szülinapját ünnepeltük, ahol ott volt egy lányokból álló társaság, akiket eddig nem ismertem. Az egyik lány már a buli legelején nagyon megtetszett a kicsit zárkózott, félénk, visszafogott kisugárzásával. Próbáltam felé közeledni de láttam hogy nem az a buliban ismerkedős típus, alkoholt is alig fogyasztott. A buli későbbi pontján viszont összeakadtam az egyik barátnőjével, aki kb pont az ellentéte, nagyon nyitot, bulizós fajta. Kis kavargatás után ki is kötöttünk az egyik hálószobában és hát volt minden, elég hangosak is voltunk (mint kiderült a másik lány is hallott belőle ezt-azt). Az eset után még visszamentünk iszogatni és láttam a lányon hogy tökre távolságtartó meg próbál kerülni. Másnap megtudtam a barátnőitől hogy amúgy nagyon tetszem neki, azóta rá is írtam. Szerintetek eljönne velem randizni? (27 évesek vagyunk egyébként, mint kiderült ő szűz,de engem nem zavar ez.)

2023. máj. 7. 07:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Remélem nem megy el....
2023. máj. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, egyiket sem én írtam ki, amiket említesz. Szép napot neked.
2023. máj. 9. 10:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!