Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legrosszabb élményet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legrosszabb élményetek nővel?

Figyelt kérdés
Ápolatlanság, esetlen volt, nem élvezted ilyesmire gondolok.

2023. ápr. 27. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Jó már ?

Miért bent van ?

Igen !

Akkor jó !

2023. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Kb. amit felsoroltál, ápolatlan volt én viszont nagyon kanos na meg részeg 😂 Ez van, ilyen esetek után szokta az ember megfogadni többet nem iszik annyit 😂
2023. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Ő füvezett előtte én meg ittam egy erősebb sört meg 2 whisky kólát (60 kg vagyok, szóval ez nekem már beüt)…


Análban is benne volt, de mindent csak gumival, gumi nélkül az orál sem mehetett.


Anál közben jó kakis lett a piros gumi, amit utána szájjal bevett… Az az érdekes, hogy akkor nagyon undorítónak találtam ezt, de az emléke meg vmi elcseszett módon de mégis izgat.


De ott akkor le is lankadtam és el se tudtam menni, 20-25 perc próbálkozás után el is váltak útjaink.

2023. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, ilyesmik voltak. Sok rossz élményem van. Az első tragikus csaj ápolatlan volt, ügyetlen és csúnya. Én fiatal és kanos, ezért "jártunk", de egy szerencsétlenkedés volt az egész.


A másik csaj gumi nélkül beleült a farkamba, majd egyszer csak abbahagyta a lovaglást, és megalázó dolgokat mondott.


De volt olyan is, aki vodkát ivott szex előtt, becsukta a szemét, feltekerte a zenét, hanyatt feküdt és kinyitotta a lábát...


Volt olyan is, aki kúrás közben hallotta, hogy írnak neki, és gondoltam hogy szar a szex, de hát csak nem veszi fel... de ekkor, úgy, hogy még benne voltam, elkezdte nyomogatni a telefonját.

2023. ápr. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Oldfire ***** válasza:
57%

Volt már ilyen. Egy

nálam jóval idősebb nővel jöttem össze. Ruhán keresztül nagy melleket gondoltam neki. Mikor levetközött vettem észre, hogy kivolt tömve. Váratlanúl ért a làtvány . Nagyon kellett koncentrálnom, hogy meg tudjam rakni.....

2023. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Egy buliban, a csaj feneke tágabb volt, mint a puncija... És nekem is csak oda engedte. Nagyon fura volt, de utólag izgató
2023. ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!