Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok puncija extra nagy lenne? Gyerekünk is van, viszont a szex egyikünk számára sem kielégítő. Kitartanátok a házzasság mellett, vagy inkább újrakezdenétek? Mindkét fél válaszát meghallgatom.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 22:34
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Annyit még, hogy valamilyen Kegel gyakorlatokat végez jó ideje.
2023. ápr. 27. 15:14
 22/26 anonim ***** válasza:
54%
#20 azt már csak zárójelben kérdezem hogy ha ilyen kérdésed van a kapcsolatotokról hogy egyáltalán együtt maradtok-e akkor hogy jön ide még egy gyerek? Vagy azt már nem feltétlenül tőled?
2023. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
A feleségem még tervezett egy gyermeket. Amikor utánanéztünk a műtét nek, akkor mondta, hogy még lehet szeretne gyereket.
2023. ápr. 27. 15:33
 24/26 anonim ***** válasza:
Én javasoltam kifejezetten a Kriston módszert. Érdemes felkeresni személyesen egy trénert. Elmondani mi a szitu. Ő személyre szabottan tud neki, nektek segíteni.
2023. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Mit tennétek ha a párotok puncija extra nagy lenne?


Mit tennék?Amit tenni kell.Férfi létemre mindent megtettem hogy megmentsem a hazasságunkat,ami végül nem sikerült.Ez kb 5 evembe került.

De tudod én ugy tartom hogy csak akkor szabad feladni valamit ha mindent megtettél már es az osszes lehetőség kudarcot vallott.

Ezt tartom célravezetonek es helyesnek az élet minden területen.Én nem futok el,hanem harcolok a józan esz határain belül.

Neked is ezt kell tenned!!

Nem cserelünk le embereket tarsat ripsz ropsz.Főleg egy csalados ember nagyon meg kell hogy gondolja mit cselekszik.

Nem akarok erkölcsi predikációt tartani,de ketten meg tudjátok oldani ha vagytok annyira inteligensek és becsülitek egymast,a gyermeteket valamire!!

2023. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Reszvetem a nejednek !
2023. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!