Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok puncija extra nagy lenne? Gyerekünk is van, viszont a szex egyikünk számára sem kielégítő. Kitartanátok a házzasság mellett, vagy inkább újrakezdenétek? Mindkét fél válaszát meghallgatom.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 22:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Intim torna! De nem ám csak úgy valamicskét. Tessék elmenni Kriston intimtorna tanfolyamra. Viccen kívül, az egy varázslat, ha az ember tényleg komolyan veszi és utána napi szinten rászánja azt a 15-20 percet.
2023. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%

Ez most komoly, hogy ilyenért képes lennél elhagyni?...gratulálok nagy a szeretet.


Amúgy meg ha ennyire zavar, akkor van hüvelyplasztika. Nem tudom pontosan mi a neve, de nem kell varrni sem hanem lézerrel van azt hiszem, nem is fájdalmas.

2023. ápr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%

"Ez most komoly, hogy ilyenért képes lennél elhagyni?...gratulálok nagy a szeretet."

Ha tartósan rossz a szex (és hát ha biológiai okai vannak, akkor valószínűleg tartósan rossz), az előbb-utóbb kikezdi a kapcsolatot, hacsak nem vagytok 60 felett.

2023. ápr. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Az komoly hogy 4,5 centi vastag farokkal semmit se érez a feleségéből a kérdező. Akkor mihez kezdene ott egy olyan akinek tényleg vékony van?
2023. ápr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Vannak olyan vibrátorok, amiket be lehet rakni a hüvelybe szex közben. Attól szűkebbnek éreznéd a feleséged, és persze mind a ketten élvezhetitek a vibrálást.
2023. ápr. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15ös jól mondja. Esetleg párod talán megpróbálhatna mégis szájjal. Ha undorodok, talàn gumival először. Ha megalázónak tartja, olvasgasson róla, hátha változik.
2023. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
70%

Lehet hogy szar a szex, de legalább van.

Én 3 éve nem jártam az asszonyban.

A szülés óta nincs szex, azt sem tudom mekkorára tágult ki.

2023. ápr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Mivel azt írod, hogy egyikőtök számára sem kielégítő a szex ezért feltételezem ezt meg lehet beszélni egymással, mert nem csak önös érdekedről van szó. Nem tudom mennyire beszéltetek erről eddig, de biztos tudtok higgadt fejjel megoldást erre. Az intim torna biztos segíthet ezen. Én egyelőre nem gondolkoznék azon, hogy továbbállok, még adnék lehetőséget. 49 F
2023. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

A házasság, a párom meg a gyerekem mellett mindenképp kitartanék, valamint próbálnék megoldást találni. Ilyen drasztikus esetben akár a műtét is szóba jöhetne ha még akarjátok egymással élvezni a dolgot.

Hiába kezded újra valakivel akivel a szex jó, ezer más dolog meg lehet nem fog passzolni.

Az más kérdés ha a szexen kívül nálatok se passzol már minden.

Az mondjuk úgy számodra tényleg elég bajos ha a tág puncin kívül csak a keze marad (írom ezt nőként).

2023. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Tudunk a problémáról normálisan beszélni. Amikor összejöttünk általában nyalás alatt élvezett, én meg a szeretkezés alatt, elméletileg nem volt gond. Az egyik vibrátora, plusz egy valamilyen gumival viszont élvezett hüvelyben is. Azután szórakoztunk azzal, hogy mi a legélvezetesebb méret a páromnak. Itt jöttek azért a kérdések is. Nem mondom, hogy kellemes beszélgetés volt. Arra jutottunk, hogy előfordulhat még gyerekvállalás így műttetni nem akarja ott magát. Mindketten 30 alatt vagyunk, volt ilyen kérdés. Szájjal abszolút nem akarja csinálni, ez a kezdetektől így van. Vékonyabb vibrátorral már próbáltuk is, hogy az is bent van, de elég kényelmetlen volt nekem.
2023. ápr. 27. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!