Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hiányzik az igazán jó és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik az igazán jó és tartalmas, kielégítő szex az életedből?

Figyelt kérdés
Mit teszel azért hogy ez megváltozzon? Persze abban az esetben ha elégedetlen vagy a szexuális életeddel.

2023. márc. 13. 09:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 15 éve nem volt szex az életemben.

Már semmit nem teszek azért, hogy ez megváltozzon. Sokat masztizom.

2023. márc. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
#1 mennyi idős vagy? Ha pont 15 akkor nem ér 😂
2023. márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Már régóta hiányzik.
2023. márc. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
40 vagyok
2023. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%

Próbálok ismerkedni, de ilyen fizimiskával mindig csak azt kapom, hogy "kedvellek, DE"...

Sosem voltam viszonzottan szerelemes. De valójában nem csak azokat nem érdekeltem, akikbe beleszerettem, hanem tulajdonképpen senkit sem.

Egyszer voltam prostinál, de én érzelmekre vágynék... Ennek ellenére még megyek, mert az is több, mint a semmi.

2023. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Kerestem megfelelő partnert. Az előző az első hónapokban fenomenális volt, de ellaposodott a végére. Aki most van, az nagyon figyel rám, türelmes így jó vele egyelőre.
2023. márc. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem. Némi keresgélés és igényeimhez igazítás után most megtaláltam a jó harmóniát, és próbálok rá vigyázni.


Van egy feleségem otthon (szar szex hetente 1x, de muszáj), van egy házas szeretőm, akivel havi egyszer szervezünk egy menő vidéki programot, és végre van egy egyetemista sugar baby, aki kéthetente hozza azt, amit elvárok tőle, és akivel kiélhetem a vágyaimat. Mindig van mire vágyni, kicsit más mindegyik nő, de pont jól kiegészítik egymást. Nem is kerül túl sokba, van kellő mennyiségű érzelem is mindegyik részről, tetszik az egész.

2023. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Miért lett lepontozva az, aki megmondta, hogy a megfelelő partnert kell megtalálni?
2023. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Meg miért pontoztatok le engem? Csak megkérdeztem hàny éves és egy kis humort akartam belevinni.. Ez az oldal sem a régi úgy làtom
2023. márc. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiányzik, de teszek is érte folyamatosan hogy meglegyen! Magától nem kopog be az ajtón.
2023. márc. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!