Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok puncija extra nagy lenne? Gyerekünk is van, viszont a szex egyikünk számára sem kielégítő. Kitartanátok a házzasság mellett, vagy inkább újrakezdenétek? Mindkét fél válaszát meghallgatom.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 22:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Úgy érted tág?

A nő helyében intimtornát végeznék, gásagolyót vennék stb.


F

2023. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Intim torna a megoldás. Ha valaki meg ezért hagy el, csak a p.ncid "szűkössége" a legfontosabb neki ott elég komoly deficit van a kapcsolat érzelmi részében. Tág p.ncival is lehet iiiiiiiiirgalmatlanul nagyokat kefélni csak ügyesnek kell lenni.
2023. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%
Rohadt nagy műfaszokkal dugnálak szanaszét. Nem baj ha normál mérettem már nem vagy dugható. Talán a popsid még igen. És a szád is biztosan. Kézzel is tudhatsz örömöket okozni. Vagy a melleidet megdugni, és úgy elélvezni. Hatmadikat is lehet hozni, fiatal csaj jegyében. Meddig tart hívni egy igényes pr#stit, akiben akár te is kedvedet lelheted ha van ilyenre hajlamod… Annyi mindent lehetne még tenni. A szakítás csak egyik út a sok közül. Én biztos elmennék az ilyen öklözős irányba. Akár két kézzel is ha valóban annyira tág vagy. Az is tetszene ha a f@szom csak kalimpálna benned. Attól még szívesen beléd élveznék. 30/F
2023. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
A férj vagyok. Igen lehet oltári nagyokat kefélni tág puncival, sajnos most az az eset van, hogy nekem is extra méretű nek kellene lennem. Egyikünk sem érez szinte semmit a másikból. Nyalástól vagy nagy méretű vibrátortól elélvez a párom. Viszont részéről orális szex kizárva, maximum kézzel.
2023. ápr. 26. 22:56
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
4: Előző vagyok. Értem. Hát most elsősorban a női oldalba gondoltam bele. Hát ha az orális szex kizárva, én olyan nővel alapból sem mennék kapcsolatba, szóval így valóban nehéz. Neked már nem lesz extra méretű f@szod bármit is tennél, szóval kár ebben gondolkodnod. Találj más megoldást, más örömforrásokat. Pospsi sikosítva, plusz gumi… Talán az is adhat valamennyi kárpótlást… Beszéld meg vele hogy neked szűk puncira is igényed van, és hogy engedjen vadászni. Mondanám hogy csináls ritkokban, és ne bujk le soha, de nem akarok elítélendő tanácsokat osztogatni. Még ha ez is egy út… Bár nem helyes, és csúnya dolog. Mármint a háta mögött. Sírd ki, vagy érd el valahogy hogy lehessen, ha ilyenre van igényed, és járható útnak tartod…
2023. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A popsinál sem lehet játszadozni, de annyira az nem is izgat. Nem a szűk puncira van igényem, csak éreznem kellene nekem is valamit, hogy élvezhessem az együttlétet.
2023. ápr. 26. 23:09
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
Meg gondolom az sem lenne hátrány, ha a pároddal. Belőle kellene szűkebbet csinálni. Az intim gyakorlatok megoldást jelenthetnek. Pl ha 30 éves szóval hogy fiatal pártól lenne szó. Műtéti beavatkozások is biztos hogy vannak, mert már szűzhártya retauráló műtétek is vannak. Biztos van valami okosság szülés utáni dolgokra. Kezdetnek a hatalmas dildókkal kellene leálni, hogy egyáltalán legyen esélye szerencsétlen puncinak újra összeszűkülni. Ha 50+ vagytok, azért remélem nem 14 éves tinipuncit vársz el az aszonytól. Nem tudom mekkora tágulástól beszélünk, de a “korához” és a szülésekhez, és a korábbi igénybevételekhez azért társítanék egy méltányossági szorzót. Lehet hogy nem mindenki puncia marad szűk, áll vissza egy a férfi számára is élvezetes állapotra. A franc tudja, nehéz kérdés. Várom 50+ os dámák építő hozzászólásiat.
2023. ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%

Egy életünk van, én nem maradnék ebben a házasságban, pedig nőként írom ezt. Már az egy hatalmas mínusz pont, hogy ő elvárja az orális kényeztetést, viszont adni meg nem hajlandó. Bár nyilván úgy vetted el, hogy ezt elfogadtad.

De ha mar a behatolásos szex sem megy, akkor én befejezném ezt a házasságot.

2023. ápr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl vastag ez is lehet gond. Amikor szóba került, hogy valami nem jó, akkor próbálgattunk vibrátort neki. Ha úgy próbáljuk hogy előtte nyalással élvezett, akkor 6,5 centi vastaghoz néha síkosító sem kell. Én meg csak 4,5 vastag vagyok. Szóval nagy a különbség.
2023. ápr. 26. 23:32
 10/26 A kérdező kommentje:
Amikor összejöttünk nem volt ilyen probléma. Akkor sem volt szűk, de részemről élvezhető volt. Két gyerekünk is van, és valamikor a második születése után kezdődtek a gondok.
2023. ápr. 26. 23:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!