Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek lefeküdni a párommal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek lefeküdni a párommal a túlsúlyom miatt, mit tanácsoltok? 19/L

Figyelt kérdés

Tudom hogy erre nem igazán van mentség mert magam miatt híztam meg... De a lényeg az hogy a szüleimmel nagyon sok zűr van már jó ideje, leginkább anyagi gondok, állandó ordibálás. És ez nálam stresszevés formájábam csapódik le. Az is rátesz egy lapáttal hogy idén érettségizek tehát nem igazán van időm mozogni, tanulok amennyit csak tudok. Mindez azt eredményezte hogy felhíztam 63 kilóról 72-re (170 centihez). A lábaim és a fenekem még elmegy, de iszonyatos úszógumim van, konkrétan kiáll két oldalt a háj. Nagyon-nagyon szégyellem magam miatta és próbálok diétázni de nem egyszerű, meg nyilván nem egyik napról a másikra megy ez.


Na de a témára rátérve. A párom sokáig a barátom volt, aztán egymásba szerettünk és egy párszor már csókolóztunk is elég hevesen. Tehát eléggé érik az a bizonyos alkalom. De rettegek attól, hogy undorodni fog tőlem. Ha nem állna fel neki rám szerintem elbőgném magam, amitől ő érezné rosszul magát és szar lenne az egész. Főleg hogy neki kifejezetten vékony/sportos alkata van (ez előtt a szar időszak előtt még nekem is az volt :') Valaki volt már hasonló helyzetben? Ti mit gondoltok erről, mit tanácsolnátok?



2023. ápr. 18. 23:21
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
11%
58: Nem kicsit vagy hülye, a pedofilszexualítás kb 10 éves korig értelmezhető.
2023. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:
Odaírtam, hogy efebofil. Mert a felnőtt nők nem vonzzák, csak a lányok. Elég sok ilyen férfival volt már balszerencsém beszélgetni, nagyon jól tudom hogy akik a "fiatal, hamvas, feszes lányokra" nyáladzanak, azok a tizenévesekre is. Sőt, általában a tizenévesek az érdeklődés fő tárgya, csak azért mondják a 18-20 éveseket hogy szebben hangozzon. Egyébként azt ugye tudjátok, hogy attól, hogy ti nem tudtok értelmezni valamit, amit más írt, még nem ő lesz a hülye? Attól hogy ti ignoráljátok hogy odaírtam az efebofilt, vagy nem is tudjátok mit jelent, még nem lesz igazatok.
2023. ápr. 21. 19:31
 63/68 he84 ***** válasza:
100%

Köszi 54-es válaszoló és így van, legtöbbször más nők mellett is kiállok.


Hát ne haragudj 56-os válaszoló (és amelyeket azóta szintén te írtál), de nem gondolkozol túl normálisan, avagy inkább rosszul és hiányosan. Én nem mondtam, hogy egy 30-35 körüli, vagy 35 feletti nő olyan lenne, mint egy 20 éves. De nem is idős, nem is öreg, tudod az igazi középkor pont 30 és 50 éves kor között van és vannak, akik ekkor a leginkább érettek bizonyos dolgokra és akarják is azt. Azt se tudhatod, hogy ki miért addig szűz ameddig és mint mondtam, ez nem verseny és nem a másiknak szívesség, vagy sem az, hogy meddig vagyok szűz, vagy sem. Én például sokáig féltem a szextől és kissé a férfiaktól is szex terén, nem is annyira igényeltem sokáig. De aztán történt ez-az (nem fogom se itt, se máshol részletezni, amúgy is eléggé hosszú lenne és kissé bonyolult is), amitől ez nagyrészt már évek óta megváltozott nagyjából 28-30 éves korom körül. Nem minden férfi csak a 18-20 éves és lányokra/nőkre gerjed csak. Aki csak kor alapján gerjed valakire, ott valami nem stimmel, már elnézést. Na meg az, aki ezt nézi főleg, az tuti nem való komoly kapcsolatra. Mégpedig azért nem, mert amint idősebb lesz az adott nő/barátnő, máris undortodni kezd tőle, nem tart ki mellette és elhagyja, csak mert már nem olyan nagyon fiatalos és ez szánalmas,... Nem vagyok én se ronda, nem a kortól függ ez mindig, inkább átlagos, bár kicsit fiús is külsőre, a belső fontosabb és mégis van így is most már 3 éve egy nagyon rendes barátom, aki egyenrangúnak tart, mindig odafigyel rám és én is rá, még veszekedni se szoktunk, mert ha van bármi, mindig rendesen meg tudjuk beszélni, de ez is ritka, hogy lenne ilyen bármi. Ő például nem gerjed a 18-20 évesekre, szerencsére normálisan gondolkozik és nem kor, nem fiatalság alapján választ(ott). Na meg külsőre nem is nézek ki 30 felettinek, simán kinézek 20-25 körülinek is akár, mindig is fiatalabbnak néztem ki, ami most is igaz. És nincs ilyen, hogy erre jó, meg arra jó, jesszusom már,... De hoppá, ezzel elárultad, hogy részben, vagy teljesen kihasználod a nőket, még a feleségedet is, különben nem mondtál volna ilyet, hogy "amire a 35+ is jó". A 30 feletti nők többsége pedig abból a szempontból jobb, hogy érettebb, tapasztaltabb és megértőbb. Persze a normális(abb) emberekkel inkább, kevésbé az olyan furákkal, mint amilyen te vagy.

2023. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 he84 ***** válasza:
100%
És nem mindenki ugyanabban a korszakában tapasztalatlan, vagy tapasztalt, ez is mindenkinél egyéni, amit érdemes lenne többeknek elfogadni.
2023. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 he84 ***** válasza:
100%
Plusz még annyi, hogy normális esetben nem kapcsolatok számában kéne mérni a tapasztalatokat, kevés kapcsolaton belül is lehet bőven és nem az a cél, hogy minél több kapcsolat legyen, vannak olyanok is, akiknek egész életükben 1, vagy 2 kapcsolatuk volt/van. És akkor? Attól se lesznek se rosszabbak, se kevesebbek. Na de sajnos főleg férfiak közül jó néhányan így mérik ezt rosszul,...
2023. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
24%
Én eddig azt hittem hogy a 25-30 éves szűz pasik pedoznak ezen az oldalon, akik maguk is megmásznának bármit amin lyuk van, annyira becsavarodottak már. Erre kiderül hogy a selejt nők vergődnek itt... Szégyen!
2023. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%
66. Ők nem selejtek, veled ellentétben. Arc nélkül könnyű a nőket szidni, igaz?:)
2023. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 he84 ***** válasza:
100%
Selejt a te feneked 66-os válaszoló és vegődsz te, én tuti nem. Mi a csudáért lenne selejt azért egy nő, mert elmúlt 30 éves? Jesszusom már,... Mintha csak a 20 éves körülieké lenne a világ, vagy nem tudom. Az hogy egy nő nem számolja a kapcsolatait és nem sok volt neki, attól még nem selejt és a kora miatt se. Na meg nincs mindenki ugyanolyan állapotban (kívül is, belül is) ugyanannyi évesen. Részletekért olvasd el feljebb a korábbi válaszaimban, amiket már írtam, ugyanis írtam azért ezt-azt. Ám ha továbbra is a butaságodhoz ragaszkodsz, akkor vigyázz, mert amint 30 éves leszel, vagy már az vagy, akkor te is selejt leszel,...
2023. máj. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!