Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek lefeküdni a párommal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek lefeküdni a párommal a túlsúlyom miatt, mit tanácsoltok? 19/L

Figyelt kérdés

Tudom hogy erre nem igazán van mentség mert magam miatt híztam meg... De a lényeg az hogy a szüleimmel nagyon sok zűr van már jó ideje, leginkább anyagi gondok, állandó ordibálás. És ez nálam stresszevés formájábam csapódik le. Az is rátesz egy lapáttal hogy idén érettségizek tehát nem igazán van időm mozogni, tanulok amennyit csak tudok. Mindez azt eredményezte hogy felhíztam 63 kilóról 72-re (170 centihez). A lábaim és a fenekem még elmegy, de iszonyatos úszógumim van, konkrétan kiáll két oldalt a háj. Nagyon-nagyon szégyellem magam miatta és próbálok diétázni de nem egyszerű, meg nyilván nem egyik napról a másikra megy ez.


Na de a témára rátérve. A párom sokáig a barátom volt, aztán egymásba szerettünk és egy párszor már csókolóztunk is elég hevesen. Tehát eléggé érik az a bizonyos alkalom. De rettegek attól, hogy undorodni fog tőlem. Ha nem állna fel neki rám szerintem elbőgném magam, amitől ő érezné rosszul magát és szar lenne az egész. Főleg hogy neki kifejezetten vékony/sportos alkata van (ez előtt a szar időszak előtt még nekem is az volt :') Valaki volt már hasonló helyzetben? Ti mit gondoltok erről, mit tanácsolnátok?



2023. ápr. 18. 23:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. ápr. 18. 23:58
 12/68 he84 ***** válasza:
93%
Én meg 73 kiló vagyok hasonlóan, mint ahogy te kérdező, nem vagyok mégse kövér, csak hasam és úszógumim van. A barátom mégis elfogadja, soha nem volt vele baja és legalább jobban van mit fogni. Nem azért mondom, hogy ezentúl soha ne diétázzál, hanem csupán emiatt kár félni, stresszelni hogy a barátod esetleg undorodna tőled, ha van hasad és úszógumid, nyugodtan vállald így és ne reagáld túl. Ez sok férfit nem zavar, főleg ha szeretik az adott személyt és ha vonzódnak hozzá valóban. Hidd el, hogy ez így van, részben saját tapasztalat.
2023. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
77%

7. Szerencse, hogy a kis farkad nem nagyon kell senkinek. De csak rád kell nézni, ömlik belőled a bunkó tapló stílus..


8. Edzek, pontosan tudom mi mennyire fogyaszt és van bíró/súlyemelő csaj ismerősöm is. Nem nyert..



Kérdező, ha edzeni szeretnél, írj nyugodtan. :)

2023. ápr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
37%
Ahhoz nem kell idő, hogy kevesebbet egyen valaki, de kifogásnak biztos jó.
2023. ápr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként amennyi ember, annyi dieťa. Meg kellene tudni neked mi válik be.
2023. ápr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
33%

Hogy mi válik be, ami a legtöbb embernek, nem ész nélkül zabálni a sok szemetet, és mozogni is valamit.

#8-én meg küzdősportolok 6 éve, 1 éves kihagyásom volt sérülés miatt, ekkor 65 kilóról felhíztam 82-re, mind zsírban. Mikor újból elkezdtem felkészülni, 3 hónap alatt visszatértem a versenysúlyomhoz. :)

Ja, és biológiát tanultam az egyetemen, valamit csak értek hozzá.

2023. ápr. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
56%

16. De nem vagy sem személyi edző, sem dietetikus. :)



Küzdő sport nem egyenlő azzal hogy valaki célzottan fogyni akar vagy bizonyos mozgás tartományban edz.



Az egyetemi végzettség sem biztosíték bármilyen tudásra is, sok egyetemistát ismerek aki tanulmány után nem abban dolgozik mert nem igazán ért hozzá, vagy ha dolgozok is benne, nem az fogja meghatározni mennyi affinitása van a témához.



Kérdező, azt tudom javasolni hogy nézesd meg a vércsoportod és ahhoz igazítottan keress diétát. Bár én azt tudom javasolni, hogy súlyzós edzést keverj kardioval és fogyassz sok fehérjét. Az eltelít és nem leszel éhes, talán akkor kevesebb lesz az étkezések száma ami már szuper. Hiába leszel ideges, talán kevesebbet fogsz enni.


Viszont amit ne hanyagolj el semmiképp, az a sok folyadék, napi 2-3L! :)

2023. ápr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
80%

17-es, egyszerűen csak logikusan kell gondolkodni ezzel kapcsolatban.

Én ennek utána jártam, sokat olvastam a témával kapcsolatban illetve saját tapasztalat. Nem kell lustának lenni.

Diéta alapja a makrotápanyagok mennyiségének helyes bevitele.

2023. ápr. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
68%
A szenvedélyes szex egy vízilóval is működik. Egy heves csók után nincs olyan, hogy nem áll fel, vagy ha a barátod ilyen defektes, akkor jobb is ha ott vége van. InkáBb arra van esély, hogy a komplexusod annyira blokkol, hogy hülyén kezdesz viselkedni és emiatt kizökkentek. Szóval ezt ne csináld inkább, mert csak a fejedben van a korlát!
2023. ápr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
70%

18. Nem mindenki akkora tapló mint te, a dagadt és a zsírosság sem ez a kategória.



Ha ennyire nem vagy tisztában a súllyal, menj el egy kondi terembe és emelgess 60-70kg-ot.


De előtte most ki a szád szappannal!

2023. ápr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!