Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek lefeküdni a párommal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek lefeküdni a párommal a túlsúlyom miatt, mit tanácsoltok? 19/L

Figyelt kérdés

Tudom hogy erre nem igazán van mentség mert magam miatt híztam meg... De a lényeg az hogy a szüleimmel nagyon sok zűr van már jó ideje, leginkább anyagi gondok, állandó ordibálás. És ez nálam stresszevés formájábam csapódik le. Az is rátesz egy lapáttal hogy idén érettségizek tehát nem igazán van időm mozogni, tanulok amennyit csak tudok. Mindez azt eredményezte hogy felhíztam 63 kilóról 72-re (170 centihez). A lábaim és a fenekem még elmegy, de iszonyatos úszógumim van, konkrétan kiáll két oldalt a háj. Nagyon-nagyon szégyellem magam miatta és próbálok diétázni de nem egyszerű, meg nyilván nem egyik napról a másikra megy ez.


Na de a témára rátérve. A párom sokáig a barátom volt, aztán egymásba szerettünk és egy párszor már csókolóztunk is elég hevesen. Tehát eléggé érik az a bizonyos alkalom. De rettegek attól, hogy undorodni fog tőlem. Ha nem állna fel neki rám szerintem elbőgném magam, amitől ő érezné rosszul magát és szar lenne az egész. Főleg hogy neki kifejezetten vékony/sportos alkata van (ez előtt a szar időszak előtt még nekem is az volt :') Valaki volt már hasonló helyzetben? Ti mit gondoltok erről, mit tanácsolnátok?



2023. ápr. 18. 23:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
0%
41. Hát igen a nők csak a pénzre mennek!
2023. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
87%

41. Persze hogy nem kell senkinek



Bunkó, tapló, szexuális kultúrája 0 és még a farka is kicsi, azért itt irogat frusztráltan mint egy kisfiú.. :)



Nem baj, a kérdező egy normális nő, akit nem érdekel a sok agyhalott. :)

2023. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
82%
Rengeteg pasinak bejönnek még a nálad ducibb csajok is. Ha csók volt, közeledik hozzád, akkor semmi kérdés tetszel neki! Örülj, most ennyi a lényeg. Ha változtatni akarsz magadon az egyelőre ráér, most legyél egy picit boldog. Biztos megérdemled.
2023. ápr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
37%

Amúgy a pinával születés előjogai TÉNYLEG elmúlnak 35 fölött.


De egy 19 éves lánynak még csak most kezdődik az élet.

2023. ápr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
70%

45. Persze, mert minden nő csúnya és frigid 35 felett..


Kíváncsi lennék, hogy te mennyire leszel impotens 40-50 felé és kit fog ez vonzani.. 😂

2023. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
0%

Nem minden nő csúnya és frigid 35 felett, sőt, szerintem a nőkben az étvágy éppenséggel nő, és megtanulják élvezni a szexet. De egy 35 éves nő már használt, kiéltes, másra való, mint egy ropiseggű 20 éves.


A kissé infantilis kiszólásod mögött meghúzódó félreértésed ott van, hogy egy férfinál a külső csak egy szempont; a szociális státusz ugyanilyen fontos. Én szerencsére magas vagyok, jól szituált, szeretek flörtölni és jól öltözködöm, ergo különösebb gondjaim a csajozással nem voltak és nem is hiszem, hogy lesznek. De a jelenlegi felállásban, amiben élek, nincs is szükségem extra nőre, hiszen van feleségem és szeretőm is.

2023. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
92%

47. Igazán gerinctelen ember vagy, sajnálom a feleséged.


Egyébként nem minden nő van kiélge 35 évesen, sőt, van akinek 1-2 partnere volt eddig is.


Látom általánosításban profi vagy, másban nem hinném. Azt sem hiszem hogy olyan jóképű ember lennél, főleg nem ilyen belsővel..


Messziről jött ember azt mondd, amit akar! ;)

2023. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
0%

Így van, ez egy anonim fórum; mindenki azt mond, amit akar.


Érdekes egy projekciós felület ez. Sokat elárul abból, hogy egy ismeretlen emberről megtudott töredék információk alapján milyen mély és átfogó véleményt lehet alkotni róla - hogy a képzelet mivel tölti ki az ismeretek hiányából adódó lyukakat.


Például nyugodtan lehet a kiindulási alapod az a gondolat, hogy mindenki, aki neked nem tetsző véleményt fogalmaz meg, egy gerinctelen, rosszképű, tehetségtelen, rossz ember, akinek a szeretteit legfeljebb sajnálni lehet. Míg gyerekkorban ez az attitűd tökéletesen megfelel a mesék világának, az ember attól lesz felnőtt, hogy felfogja, hogy a világban vannak neki tetsző és nem tetsző dolgok is.


Az, hogy napszúrást kapsz az apró információ-szilánkoktól, amelyeken megcsillan az értelmed fénye, önmagában el kéne gondolkoztasson azon, hogy tényleg más, számodra valójában ismeretlen emberek kvalitásait kell-e minősítened. Az pedig egy még magasabb szint, ha azon kezdesz el gondolkodni, hogy miért érzed ennek szükségét.

2023. ápr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
92%

49. Aki mással bszik és csalja a párját, az gerinctelen. Ha nő, ha férfi. Szerencse, hogy az emberek 70%-a is így gondolja.



És kérlek ne vidd el más témába a kedves kérdező kérdését, senki nem kíváncsi arra te kit és hol dugsz meg, undormány. :)


Szép napot!

2023. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
14%
Kicsit olyan látvány ez a magabiztos butaság, mint a kétfejű borjú. A természet egy torz, érthetetlen szüleménye, amely nem arra való, hogy haszna legyen, vagy az ember kijavítsa. Mert nem hiba ez, csak egy emlékeztető. Köszönöm.
2023. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!