Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek lefeküdni a párommal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek lefeküdni a párommal a túlsúlyom miatt, mit tanácsoltok? 19/L

Figyelt kérdés

Tudom hogy erre nem igazán van mentség mert magam miatt híztam meg... De a lényeg az hogy a szüleimmel nagyon sok zűr van már jó ideje, leginkább anyagi gondok, állandó ordibálás. És ez nálam stresszevés formájábam csapódik le. Az is rátesz egy lapáttal hogy idén érettségizek tehát nem igazán van időm mozogni, tanulok amennyit csak tudok. Mindez azt eredményezte hogy felhíztam 63 kilóról 72-re (170 centihez). A lábaim és a fenekem még elmegy, de iszonyatos úszógumim van, konkrétan kiáll két oldalt a háj. Nagyon-nagyon szégyellem magam miatta és próbálok diétázni de nem egyszerű, meg nyilván nem egyik napról a másikra megy ez.


Na de a témára rátérve. A párom sokáig a barátom volt, aztán egymásba szerettünk és egy párszor már csókolóztunk is elég hevesen. Tehát eléggé érik az a bizonyos alkalom. De rettegek attól, hogy undorodni fog tőlem. Ha nem állna fel neki rám szerintem elbőgném magam, amitől ő érezné rosszul magát és szar lenne az egész. Főleg hogy neki kifejezetten vékony/sportos alkata van (ez előtt a szar időszak előtt még nekem is az volt :') Valaki volt már hasonló helyzetben? Ti mit gondoltok erről, mit tanácsolnátok?



2023. ápr. 18. 23:21
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
48%

A jelenséget egy mondatban úgy lehet leírni:

Komoly gondolkodásbeli defekt.

N65/F69

2023. ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
74%
30. Kérdező, ne törődj vele. Sosem lesz normális kapcsolata sem párja, nem tudja az ilyen milyen az.. neked meg hajrá! :)
2023. ápr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
76%
32. Felnőtt létedre lehetnél annyira okos, hogy nem bántasz egy fiatalt... De hát ahhoz ész kell..
2023. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
17%
33. Hogyne tudnák ha a férfi dagadt akkor ne akarjon nőt. Ha a nő akkor jár az álom pasi, mi az hogy ez alapján ítélik meg!
2023. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
57%

35. Küldj már ide képet magadról, te mekkora tökéletes vagy! Most legyen nagy a szád, tirpák.


A kérdező NEM DAGADT! Fogyaték..

2023. ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
41%
Fogyás!
2023. ápr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
23%

36. Amíg nekem a 185cmmel és 90 kilommal azt magyarázatok, hogy adjam lejjebb, és csak dagadtakkal próbálkozzak. Addig mitől is beszélünk? Mi az hogy a egy dagadt nőnek vannak külsőségben igényei?

Mi fogadjuk el hogy a nő dagadtak, rondák, és szőrösek akarnak lenni. De ti egy cseppet se akartok alábbadni ezért az igényitekből, tökéletes személyiség, saját lakás, saját autó, diploma, tiszta és jól fizető állás. Mire fel? Arra hogy dagadtak vagytok, csórók, és hisztis házisárkányok? Na azt biztos nem!


Amúgy meg jó lenne, ha legalább az ágyban teljesítenél valamit kérdező!

A pin@val születés előnyei hamar elmúlnak ám. Van még max 10 éved és gatya. A kutyának se fogsz kelleni.

2023. ápr. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
100%

38. És hol a kép rólad, Már.Tökéletes?



Vagy nem mered vállalni az arcod a mikropéniszed mellé?


Egy nő mindig kapós lesz, de egy kis farkú férfi kapálódhat, hogy találjon nőt aki vele is marad és nem megy félre.



Tudod egy nőt ki is kell elégíteni, nem csak fsszal a lábad között születni és ki-be húzogatni azt! :)



El tudom képzelni mennyi szexuális kultúrával rendelkezel. Nullával...


De ha már emberileg 0 vagy és az ágyban is szar vagy, ne egy lelkileg gyenge lányba köss már bele, mert krva gáz vagy. :)

2023. ápr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 A kérdező kommentje:
#38 Erre mondják az angolok, hogy self-objection... Olyan dolgokat rósz itt fel nekem amikről egy szót sem írtam, szóval szerintem te ezt amit itt leírtál kivetíted minden nőre. Nyugodtan végig mehetsz a válaszokon, mindenki aki a kérdésre válaszolt tőlem csak zöldet kapott. Ugyanis aki egy ilyen kérdést kiír az szerintem evidens hogy a kevésbé tetsző opciót is hajlandó elfogadni (jelen esetben azt, hogy amíg ilyen alkatom van senki nem fog rám felizgulni). Nem álltam neki hisztizni hogy de hát mi az hogy nem, hogy képzelik.
2023. ápr. 19. 09:14
 40/68 anonim ***** válasza:
100%

"A pin@val születés előnyei hamar elmúlnak ám. Van még max 10 éved és gatya. A kutyának se fogsz kelleni."


38/ Lefogadom te most se kellesz senkinek ezért vagy ennyire fusztrált. :D

2023. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!