Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek lefeküdni a párommal a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek lefeküdni a párommal a túlsúlyom miatt, mit tanácsoltok? 19/L

Figyelt kérdés

Tudom hogy erre nem igazán van mentség mert magam miatt híztam meg... De a lényeg az hogy a szüleimmel nagyon sok zűr van már jó ideje, leginkább anyagi gondok, állandó ordibálás. És ez nálam stresszevés formájábam csapódik le. Az is rátesz egy lapáttal hogy idén érettségizek tehát nem igazán van időm mozogni, tanulok amennyit csak tudok. Mindez azt eredményezte hogy felhíztam 63 kilóról 72-re (170 centihez). A lábaim és a fenekem még elmegy, de iszonyatos úszógumim van, konkrétan kiáll két oldalt a háj. Nagyon-nagyon szégyellem magam miatta és próbálok diétázni de nem egyszerű, meg nyilván nem egyik napról a másikra megy ez.


Na de a témára rátérve. A párom sokáig a barátom volt, aztán egymásba szerettünk és egy párszor már csókolóztunk is elég hevesen. Tehát eléggé érik az a bizonyos alkalom. De rettegek attól, hogy undorodni fog tőlem. Ha nem állna fel neki rám szerintem elbőgném magam, amitől ő érezné rosszul magát és szar lenne az egész. Főleg hogy neki kifejezetten vékony/sportos alkata van (ez előtt a szar időszak előtt még nekem is az volt :') Valaki volt már hasonló helyzetben? Ti mit gondoltok erről, mit tanácsolnátok?



2023. ápr. 18. 23:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
77%

Ne parázz... Nem vagy túlsúlyos!

Szerintem a 170 magas és 70 kg tökéletes. Legalább is nálam igen:)!!

2023. ápr. 19. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
65%
Ha nem tetszel akkor nem fog felállni neki. Ne te döntsd el hogy tetszel e neki!
2023. ápr. 19. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sem vészes az a 72 kg. Meg ha ruhában tetszel neki így, hidd el szexnél nem az úszógumikat nézné rajtad..

Amúgy ha zavar ettől függetlenül leadhatod persze, de azért ne gondold ennyire túl. :))

2023. ápr. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolások vagytok, ez pedig azt jelenti, hogy a fiúd örül, ha szexelhet, pláne, hogy egy olyan lánnyal, aki korábban a barátja volt, tehát kedves a szívének. Lehet, hogy ő meg most írt ki egy kérdést arról, hogy vajon mit fogsz szólni a farkához, vajon nem neveted-e ki?
2023. ápr. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
0%

Fotó lenne tudnék jobban véleményezni.

De szerintem fel fog állni neki.

De ha gondoloen szívesen találkoznék veled és ...

Amúgy szűz vagy?

2023. ápr. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
34%

24. Bunkó paraszt vagy, te kis Incel.. :)



Legyél továbbra is szűz, nem baj! :)

2023. ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
33%

28. Na mi van fáj az igazság?

Dagadtan nem fogtok kelleni, vegyétek tudomásul végre. Hiába a pc, meg a woke kultura. A pasik hiába toleránsak, és nem csesztetnek emiatt.

Kelleni így nem fogtok, hogy kétszer akkorák vagytok mint ami egészséges.

2023. ápr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
61%

29. A kérdező és én sem vagyok kétszer akkora.


De tudod mit? Mi barmikor lefogyunk (én edzek, jó ideje és tudatosan is) de te nem fogod sosem megnöveszteni a mikro péniszed és kelleni egyáltalán egy normális nőnek.. :)


Szomorú, de igaz! :)

2023. ápr. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:
#29 Nem "fáj az igazság". Írtam hogy dolgozom a fogyáson pl kalóriát számolok jelenleg, szóval az előző kommented is szükségtelen volt. Másrészt nem értem miért írod hogy nem fogunk kelleni egy olyan kérdés alá, amiben valaki a párjával kapcsolatban kérdez. Harmadrészt durván néznék ki 36 kalósan (azt mondtad kétszer akkorák). Mint írtam korábban értékelem a nemleges választ is, azért írtam ki a kérdést. Ha csak a szubjektív véleményedet írtad volna le mint mások, azzal senkinek (legalábbis nekem) nem lett volna baja. De amit te írogatsz ide az csak sértegetés.
2023. ápr. 19. 07:40
 30/68 A kérdező kommentje:
#28 nem #29, bocsánat.
2023. ápr. 19. 07:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!