Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Naturista strandon spontán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naturista strandon spontán szoktatok masztizni?

Figyelt kérdés

Fiúk/lányok jöhet a válasz.

Én 2x maszturbáltam a melegben még 2010-ben. A lebukás óta egyszer sem, de néha szeretném csak parázom. A meleg nap nagyon izgató ahogy perzseli a melleimet is.



2023. ápr. 11. 20:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
A naturista strandon pont annyi szexualitás megengedett, mint a textilesen: semmi. Gyerekek is vannak ott!
2023. ápr. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Naturista strandon ha pöcsvakarásnál komolyabban magadhoz nyúlsz akkor nagyon gyorsan nagyon messzire raknak ki onnan.
2023. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem illik és ezt tiszteletben tartja az ember.

Ennek ellenére fokozottan érnek vizuális ingerek, a másik nem meztelen látványa akaratunk ellenére is beindítja a fantáziát, aki ezt tagadja az hazudik.

Én minden alkalommal kiverem, de ezt senki nem tudja, mert elmegyek wc-re ,és ezzel senkit sem zavarok.Szerintem a többség így oldja meg diszkréten.

2023. ápr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam én is járni, de sose fordult meg a fejemben hogy ott maszturbáljak. Amúgyse szoktam, de ez akkoris egy nyílt hely ahol sokan láthatnak.

A maszturbálás meg énszerintem magánügy.

Viszont ahogy előttem is írják, a látvány izgató is lehet. Az emiatt keketkező merevedéseket meg kell előzni / el kell fojtani.

2023. ápr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem tudom, én huszonévesen kivittem oda a friss barátnőmet, de tudtam magamon annyira uralkodni, hogy ne álljon föl. Tini koromban se állt föl a strandon. Akkor indítja be a fantáziádat, ha hagyod.
2023. ápr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!