Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Naturista strandon spontán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naturista strandon spontán szoktatok masztizni?

Figyelt kérdés

Fiúk/lányok jöhet a válasz.

Én 2x maszturbáltam a melegben még 2010-ben. A lebukás óta egyszer sem, de néha szeretném csak parázom. A meleg nap nagyon izgató ahogy perzseli a melleimet is.



2023. ápr. 11. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Hogy buktál le és mi volt a reakció?
2023. ápr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem illik és nem is szabad.
2023. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A 2. Válaszoló megmondta.

Pontosan.

A nudista strandok nem a szexualitásról szólnak hanem a szabadságról.

A szingli férfiak nem bánták, de egy család nagyon rossz néven vette és jelentette.

2023. ápr. 11. 21:06
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

De undorító vagy, az ilyen férget egy életre ki kellene tiltani a nudista strandról, ilyen helyre nem szexuális tevékenységet végezni jár az ember.

Legalábbis ha férfi lennél, ilyen válaszok jönnének, na de nő vagy, éljen a kettős mérce :-)

Attól még az első mondatom nagyon is igaz.

2023. ápr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Sokkal fiatalabb voltam 4#.

Talán az voltam de már ezt tisztelem. Mondtam. Jogos volt.

2023. ápr. 11. 21:11
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem volt soha ilyen
2023. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Sosem volt ilyen ha nudista strandra mentem mindig tiszteletben tartottam a szabályokat. Ennek ellenére olyan volt hogy eldugott strandon ahol senki más nem volt maszturbáltam, de ott (tudtommal) nem látta senki.
2023. ápr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Az attól függ ki csinálja 😂 Ha egy pasi, akkor azt villámgyorsan kivágják a strandról. Ha egy csinos nő... nos a többi nő ferde szemmel fog rá nézni és beszól, a pasiknak meg kigúvad a szemük úgy hesszelik 😂

Egyébként ha ilyesmit akarsz csinálni akkor menj swingerbe. Ott senkit sem fog zavarni, sőt ha nő vagy még be is akarnak szállni 😂

2023. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem illik ilyet csinálni ezeken a helyeken.
2023. ápr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Sajnálom kérdező, hogy soha nem voltál még naturista strandon. Ezt onnan tudom, hogy akkor fel sem merülne benned egy ilyen kérdés.
2023. ápr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!