Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Spontán szexnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Spontán szexnél zavarna ha a nő borostás? Lába,punci,combja és kicsit szúrna?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 08:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem zavart sosem. Volt olyan barátnőm,akinek sok és erős szőre volt,borotválta,tehát általában szúrt.Egyáltalán nem zavart.
2023. ápr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha az arca az, akkor biztos. Más esetben nem nagyon hiszem, hogy zavarna. Sőt volt is már ilyenben részem és nem zavart egyáltalán, ugyanúgy élveztem mindent.
2023. ápr. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Aki ilyet kérdez, annak még sosem volt tartós kapcsolata? Mert az ilyesmi elkerülhetetlen és nem szokott zavarni senkit. (De ha úgy lenne, akkor el is küldeném. Emberek vagyunk, ha ennyit nem néz el, akkor szadizzon mást...)
2023. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2023. ápr. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Bár fiúkat kérdeztél,de lányként válaszolok. Sajnos én több esetben is tapasztaltam,hogy van akit zavart,viszont esetemben inkább a láb,comb zavarta a fiúkat. Egyikükkel sem lett tartós kapcsolat.
2023. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Ha a comb-láb szúr egy teljesen spontán szexnél, az zavarna, de nem említeném meg. Punci az nem zavarna.
2023. ápr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
4%
A punci szőrössége nem zavaró, az természetes, nem lehet minden pillanatban tükör sima, de a láb és comb az durva lenne borostásan, az már több mint gusztustalan, tudom vannak nők akiknek nő ott szőr, de akkor az viszont legyen minden pillanatban tükör sima, selymes, különben akkor nem nő az illető!
2023. ápr. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
92%

El sem tudom kepzelni hogy miert kellene borotvalni egy noi combot vagy kart.

Labszar meg okes.


Amugy nem zavarna.

2023. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem zavarna!
2023. ápr. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
3%

A lábé igen, a nuni meg ha borostás, olyan érzés mintha pasival smárolnék..

F.44

2023. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!