Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha egy hétig nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy hétig nem szexelsz, nem masztizol akkor van hogy spontán benedvesedsz?

Figyelt kérdés

Vagy pl reggel úgy ébredsz hogy nedves a bugyid?


Van ilyen a lányoknál?


2023. márc. 2. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

17 éve nem szexeltem

Nálam már teljesen elmúlt a nedvesedés, még akkor is, ha masztizom. Pedig még csak 40 vagyok

2023. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
De miért nem szexeltél?
2023. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Mert olyan randa vagyok, hogy nem kellek a kutyának sem. Aki meg megdugott volna, az meg olyannyira igénytelen, hogy inkább maradok így, minthogy valami bűzlő, gusztustalan férfi szerű valamihez hozzáérjek
2023. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell ahhoz egy hétig nem szexelni.


Én simán és pillanatok alatt benedvesedem, ha a pasimmal telefonálok vagy irogatunk, főleg ha valami sikamlósabb téma szóba kerül, vagy eszembe jut egy közös élmény.



Pár hete konkrétan orgazmusom volt álmomban, arra ébredtem, az irtó jó volt.


Amúgy negyven elmúltam, szóval nem csak huszonèvesekkel esik meg

2023. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
#3 Becsülöm az ilyen karakán önismeretet.
2023. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Erotikus gondolatokra benedvesedem.
2023. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ez akkor is ha előző nap volt "valami", nem kell ehhez egy hét kihagyás 😄
2023. márc. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobban járnátok, ha családot alapítanátok, emberek...
2023. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Reggel általaban minden egészséges nő egy kicsit nedvesebb. Ez olyan mint a reggeli merevedés.


De hogy válaszolja a kérdésedre. Egyiket se csinálom és nincs spontán nedvesedés. Ahhoz valami kell

2023. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!