Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők teherbe ejtenéd magad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők teherbe ejtenéd magad mással, hogy meg fogd a pasid aki elhagyna (azt mondanád hogy az ővé)? vagy szándékosan nem védekeznél csak mert te már most akarnál gyereket, és a pasid még nem. de minden jól meggy, és úgy néz ki örökre együtt maradtok?

Figyelt kérdés
szívesen olvasnám, nemtől függetlenül az élményeket, és a véleményeket.
2023. ápr. 11. 19:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, ahogy a #3.

Soha nem akartam volna így "megfogni" senkit. Ha gyerekre vágytam volna, és nincs más lehetőség, akkor csakis úgy tettem volna meg, hogy titokban tartom a férfi előtt, hogy tőle van, lehetőleg minél távolabbra is költöztem volna tőle.

2023. ápr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom dehogy is. Az is beteg akinek ilyen megfordulna a fejêben.
2023. ápr. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
50%

Én gyógyszer mellett lettem terhes. Sejtettem, hogy nem jó a tabletta, de az orvos vizsgálat után azt mondta, hogy nehezebben szokja meg a szervezetem…. Hát megszokta…

Gyerek lett. Együtt éltünk 3 évig. Mar most 7 éve külön vagyunk. De nem kívánom senki életébe ezt az apát.

Sem a kisgyereknek nem jó sem nekem. Jó én mar tudom kezelni és elfogadtam a helyzetet, de egy 10 éves… aki 2 éves korától kettős nevelés alatt áll…

2023. ápr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ha a férfi nem akar gyereket, húzzon gumit ;)
2023. ápr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
de ha csajod tabit szed, és titokban leáll vele, az már nem olyan egyszerű igaz? vagy titokban ki lyukasza a gumit az új csaj
2023. ápr. 12. 16:29
 16/23 anonim ***** válasza:
Nálam pont úgy volt hogy nem szedte...
2023. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
#16 ez hogy derült ki terhes lett, dühös voltál, régóta voltál vele, mi lett?
2023. ápr. 13. 13:04
 18/23 anonim ***** válasza:
#16 vagyok..kb két hónap után mondta hogy nem lett terhes..hát..meglepődtem..
2023. ápr. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
mi lett vele. kidobtad, vagy...? ezután gumival védekeztél?
2023. ápr. 13. 16:15
 20/23 anonim ***** válasza:
Férfiak szempontjából aki nem akar gyereket az húz gumit (amit saját maga visz) vagy megszakításosan védekezik. Csak akkor eressze mindenki a nőbe ha terhes lesz akkor nem lesz gond.
2023. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!