Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha elmegy a nyákdugó, akkor...

Ha elmegy a nyákdugó, akkor szabad még szexelni óvszer nélkül? Szándékosan vagyunk együtt, hogy előcsalogassuk a babát, de ma elment a nyákdugóm

Figyelt kérdés
Így már elvileg nem védi annyira a méhem, tehát nem tudom, hogy a sperma ilyen esetben ártalmas-e esetleg. Ugye előtte csak segített
2014. máj. 26. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem, ha már ott tartotok, hogy jöhetne a baba, és azért csalogatjátok, akkor szerintem nem gond az együttlét.
2014. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen ott tartunk. 40 hét. úgyhogy már szeretnénk, ha kibújna :)
2014. máj. 26. 13:42
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Én az óvatosság híve vagyok, és inkább nem kísérleteznék óvszer nélkül. Te is írtad, hogy már nem annyira védett a méhed. Szokták még ajánlani a lépcsőzést, a meleg víz is felerősíti a méhösszehúzódásokat. Más nem jut eszembe.

Sok sikert a szüléshez.

2014. máj. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Lépcsőzni pontosan nem ajánlott, mert az oxigént elvonja a magzattól a terhelés. Szexelni szabad, bátrabb orvosok ajánlják is. A babának semmi baja nem lesz tőle, nem is érintkezik vele viszont a méhszájad tágulását segíti.
2014. máj. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem orvos ajánlotta a lépcsőzést. Utolsó napokban voltam NST-n és nem sokat mozgott a picúr. Felküldött a 3. emeletre és vissza. Utána ismételtük a vizsgálatot.
2014. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a lépcsőzés szerintem is veszélyes. a szexet nekem is a doki mondta, csak akkor még megvolt a nyákdugóm, ezért tettem fel a kérdést. de lehet a nyákdugó is a szaxtől ment el...
2014. máj. 26. 14:13
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha elment a nyákdugó, és egyébként is már a 40. hétben vagy, bármikor megszülethet a babád. Én nem kísérleteznék szexszel már ilyenkor, mert tényleg felmehet a babádhoz bármilyen fertőzés. Vagy pedig védekezzetek óvszerrel, ha orgazmusod van, az isnagyon hatásos lehet.
2014. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, ha elmegy a nyákdugó, lehetőleg utána már hanyagoljuk a szexet, utána már max 2-3 nap.

Kitartás neked!

35hkm

2014. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő ha elmegy a nyákdugó akkor maximum 3 nap és megszületik a baba, bár sok ellenpéldát hallottam.
2014. máj. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen, annyi féle verzió van. valakinek el se megy, vagy észre se veszi. szerintem nekem a szextől ment el, mert tegnap voltunk együtt először (pár hete már nem) és tegnap este jött az egyik fele, ma reggel a másik. szóval sztem ez segített. tényleg felpuhította a méhnyakat az ondó
2014. máj. 26. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!