Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők teherbe ejtenéd magad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők teherbe ejtenéd magad mással, hogy meg fogd a pasid aki elhagyna (azt mondanád hogy az ővé)? vagy szándékosan nem védekeznél csak mert te már most akarnál gyereket, és a pasid még nem. de minden jól meggy, és úgy néz ki örökre együtt maradtok?

Figyelt kérdés
szívesen olvasnám, nemtől függetlenül az élményeket, és a véleményeket.
2023. ápr. 11. 19:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nem török, meg mexikói szappanopera.
2023. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nem tudni, biztos van pár ember aki itt is csinált ilyet. csak az talán nem derült ki
2023. ápr. 11. 19:22
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem csináltam volna soha, de ha úgy alakult volna 30évesen, akkor teherbe estem volna de csak úgy, hogy soha nem szóltam volna a pasinak és egyedül felneveltem volna.
2023. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#3 ez már érdekes, egy ismeretlen pasitól, addig szexelsz vele míg össze nem jön, vagy minden alkalommal mással? miért pont ez? csak akkor ha nem találsz hozzád illő pasit? jól értem hogy sikerült pasit találni, és még 30 előtt össze jött vele?
2023. ápr. 11. 20:26
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromság. Marmint az elmélet is. Egy pasit nem lehet gyerekkel megfogni. Vagy ha mégis, akkor az csak becsületből lesz, es senki nem lesz boldog (még a gyerek se)
2023. ápr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
csomó ember van aki csak a gyerek miatt van együtt.
2023. ápr. 11. 20:32
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

6

Tudom. És boldogok? Nem. És a gyereknek se jó.


Egy elvált, de ujrakezdett anyuka

4

2023. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#7 persze hogy nem boldogok. de sokan csinálják, és érdekelnének az ilyen sztorik. lennél kedves a 4 kérdésnél a többit is megválaszolni?


nekem volt egy, a csajt elhagyta a pasi, de már terhes volt. ezért szeretett volna egy másik pasival lefeküdni, és ő meg mondta hogy hogyan áll a gyerek apjávál. aztán mondta hogy nem is terhes. ezért a pasinál szóba se jött. de ha nem tud róla akkor tuti előadja hogy a baba az új srácé. én nem itélem el 20 körül volt, és egyedül nevelte volna. de sok ilyen van, és reméltem hogy párat megosztottok velem

2023. ápr. 11. 20:50
 9/23 anonim ***** válasza:
Velem történt hasonló.Összejártunk egy anyukával,nem lett terhes,de egy hónap múlva derült ki hogy nem védekezett.Mondta hogy megpróbálta..
2023. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egyszer bepróbálkozott ezzel egy volt csajom de jól megv..... és azóta nem beszéltünk ;)
2023. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!