Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem volt peteérésem és...

Ha nem volt peteérésem és akkor voltunk együtt ugy szándékosan próbálkozva akkor is van esély arra hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 2. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Pé nélkül nem lehetsz terhes, hiszen mit is termékenyítene meg a spermium?
2008. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az az igazság h ne tudom volt e csináltam 2 napja ovu tesztet az elsQ csík halvány volt a második erQs szerinted ez mit jelent?
2008. jún. 2. 10:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem az első válaszoló vagyok! Hát, semmi sem kizárt. Azért ne éld bele magad. Várj 1-2 hetet, és ha utána is két csík van, akkor már nagyobb az esélye, hogy babás vagy.
2008. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha az ovutesz csíkot mutat és halvány , akkor kezdődik az ovuláció, de még csaka tűsző érik, a repedése után lökődik ki a petesejt és az a peteérés. A teszt ilyenkor napról - napra erősebb csíkot kell mutasson. Amikor közel egyforma a két csík akkor van peteéréscsúcs. Ha elszalasztod onnantól kezdve csökken a petesejt érettsége és megkezdi a kiürülést, egy- két hét múlva pedig mensi formában kiürül. Szóval, ha világos csíkod volt akkor érdemes naponta vagy kétnaponta próbálkozni, hogy biztosan megtaláljátok a megfelelő időpontot.
2008. jún. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát a tesztet pontosan 3 napja csináltam azóta nem akkor nagy a valószínqsége ugye?
2008. jún. 2. 10:24
 6/9 anonim ***** válasza:
utóbbi vagyok. Azért van 5 csík, mert 5 nap alatt nagy a valószínűsége, hogy megtaláld a peteérést. Jó lenne ha ma megnéznéd, mert vagy éppen fölfelé indult, vagy csökkenőben volt 3 napja amikor csináltad. Mindenképp érdemes, mert ma biztos erősebben látszódna, de ha babát szeretnél egy napot sem hagynék ki a próbálkozásból, legalábbisén igy csináltam és hidd el a párod sem fog ellenkezni..
2008. jún. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kb hanayadik napon jársz a ciklusodban? AZ a lényeg, hogy a pé környékén naponta-kétnaponta legyetek együtt.
2008. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2008. jún. 2. 10:35
 9/9 A kérdező kommentje:
18.napon
2008. jún. 2. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!