Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem esem teherbe,...

Miért nem esem teherbe, amikor hónapok óta szándékosan peteéréskor vagyok együtt a férjemmel?

Figyelt kérdés
Hónapok óta próbáljuk összehozni a babát, de eddig semmi. Elég gyakran szeretkezünk, a peteérésemkor, illetve annak környékén pedig mindenképpen. Vajon valamelyikünkkel probléma van, vagy csak várat magára a baba? Járt már valaki így?
2014. dec. 4. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert 10-20% esély van a teherbeesésre, ha pont tüszőrepedéskor vagytok együtt, és minden klappol. Azért ez nem úgy működik, hogy eldöntjük, hogy teherbe esünk és teherbe esünk. :) Ritka az ilyen mázlista.
2014. dec. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, nem könnyű téma, "bezzeg" van, akinek egy jól sikerült bulis éjszaka, és kész is... :) :( A mi babánk is várat magára. Egészségesek vagyunk, de hiába vagyunk együtt "jókor" vagy bármikor. No de nem adjuk fel, addig is jól érezzük magunkat, akarom mondani egymást. :)
2014. dec. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Nekünk kereken 3èv volt összehozni...mondjuk èn sohasem nèztem mikor van peteèrèsem stb, de az biztos hogy menstruàció elmúlàsa utàn 2 nappal foggant, akkor meg elileg nem is lehetett :-)
2014. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek középidőben van peteérése. Ezért is ajánlják, hogy a mensi elmúlása után 2 naponta legyen együtt aki babát szeretne.
2014. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is minden petesejt alkalmas rá, hogy megtermékenyüljön. Nem is biztos, hogy középidőben van. és általában annak nem sikerül, aki rágörcsöl.
2014. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező! Egy cipőben járunk..1 éve toljuk a babasztorit. Nem szabad feladni és kétségbeesni! Ez egy nagyon bonyolult biológiai folyamat ami nagyon sok külső-belső tényező miatt létre sem jöhet vagy megszakadhat mielőtt még te tudomást szereznél róla. Ez teljesen normális! Szeressétek egymást és ha 1 év után sem sikerül kérjetek egy teljes átvizsgálást. De addig is élvezzétek a bűntelen védekezés nélküli szeretkezést 😉

Kedves utolsó válaszoló! Csak az írja azt hogy "ne stresszelj" aki ezen nem ment keresztül. A kutyának nem kívánom, de nekem az agyvizem forr tőle és nyílik a bicska a zsebembe! Nyilván segítő szándék van benne de ez nem az a dolog amire nem lehet ráizgulni...minden hónapban a wc-n ülve forgatni a tesztet keresni a kapaszkodót és letisztázni magadba hogy nem te vagy a selejt.

2014. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam, hogy ez lehet csak ok. de. millió olyan esetről hallani, hogy 'már elindítottuk az örökbefogadást, amikor terhes lettem; úgy döntöttünk elmegyünk pihenni, nyaralásnál megtörtént a csoda'


És ezt nem tudhatod, hogy mit tapasztaltam, mit nem. A lányom fél év alatt sikerült. Tesóprojekt 1,5 évig tartott és semmi. Külön mentünk a párommal. Új ffi, védekezés ellenére 3 hónap után. jelenleg 23 hetes vagyok. (és a kivizsgálás semmi problémát nem mutatott)


No, de ennyit erről, nem vitát szeretnék indítani, de tény, hogy a stressz csökkenti az esélyt.


A lényeg, ne 'muszájból' legyetek együtt, akár naponta, kétnaponta, ahogy JÓL ESIK. Ha így nem sikerül 1 év alatt, érdemes szakember(ek)hez fordulni

2014. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem három babam sikerült "gyorsan",ebből kettő védekezés mellett egy elso honapban.

Bezzeg mikor a következőt elterveztuk 13honap utan sikerült!Pedig fiatalok vagyunk,es a kivizsgalason is minden ok volt.

Szerintem nalam is ez a "rágörcsölès"tett be.Bar nagyon jol tudom en is,hogy ilyenkor nagyon nehez másra figyelni:-(

Kitartas,türelem!

2014. dec. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6os nincs igazad èn is mindenkinek azt írom, mondom hogy ne stresszeljen ra ez a fő titok, pedig 2,5èv volt mire jött a baba...

Tudom nehèz nem ezen agyalni,de nekünk is ez jött be, akkor fogant meg mimor gondolkodni sem volt lehetøsègemna bàbàn, főleg hogy azokban a hónapokban max?2x ha voltunk együtt ïgy teljesen lemondtam róla ..... hàt terhes is lettem.

Úgy el voltam havazva hogy csak 9 hetesen jöttem rà hogy nem nagyon stommel a mensim...:-)

2014. dec. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Bocs..nem azt mondtam, hogy jó ha valaki rástresszel! Persze, hogy nincs jó hatással az emberre. De amikor az ember lánya jobbról balról azt hallja, hogy "ne stresszelj" akkor azért pár hónap után kiakad az ember. Pusz mindenki aki azt mondja, hogy akkor jött össze amikor nem stresszelt...mert volt valami külső tényező ami elterelte a figyelmeteket. Emelem kalapom az előtt aki tudatosan tud nem stresszelni! Ezáltal maga a tanács is idiótasáf mert csak tovább idegesíti az embert.
2014. dec. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!