Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet ha peteéréskor...

Mit jelenthet ha peteéréskor együtt voltunk 10,12,13 és még ma is de a bal oldalt olyan érzésem van hogy mindjárt megjön?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babócát rajta vagyunk az ügyön hogy sikeres legyen ez a hónapunk 27 naposak a ciklusaim 2.-án jött meg és elvileg 11-15ig van peteérésem.remélem összehoztuk a babánkat szedek elevitet is ennek érdekében meg folsavat párom pedig multivitamint. szerintetek lehet esélyünk így babára? Esély mindig meg van tudom,és nem is szeretném magam beleringatni abba az álomba hogy na most tuti összejött és babás vagyok,de kíváncsi vagyok kinek hogy jött össze tapasztalatokra,tanácsokra mindenre vevő vagyok jó lenne ha szeptember 4.-án azzal lepném meg a párom szülinapjakor hogy ott a pozi teszt egy kis cipős dobozban a tesztel egy cumival és egy kis cipővel :)
2014. aug. 15. 15:58
 1/5 A kérdező kommentje:
U.I.: És még az volt a furcsa,hogy most fájt a szex,elérte a méhszájamat.az mért van?
2014. aug. 15. 16:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, lehetsz terhes, de azt mi nem tudhatjuk :) Nekem is hasonlóképpen van a ciklusom, mi is a héten próbálkozunk. Mi nászútra készülünk, én akkor szeretném meglepni a párom a teszttel :) Szóval remélem összejön. Elvileg 2 hét múlva már tesztelhetünk...én már alig bírom kivárni. Majd írd meg, mi a helyzet:)
2014. aug. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
akkor drukkolok nektek :) remélem sikeres lesz :) és meglephetjük ezeket a pasikat :) 2 hét olyan nehéz kivárni
2014. aug. 15. 20:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia nekünk összejött :) csütörtökön megyek nőgyógyászhoz:) Nektek mi lett? :)
2014. szept. 3. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ó, de jó neked, gratulálok!!! :) Nekem sajnos megjött :( Remélem a köv. hónap sikeresebb lesz.
2014. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!