Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan megy a szex a baratnődd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan megy a szex a baratnőddel, aki jócskán meghízott, kívánod e ugyanúgy?

Figyelt kérdés

Gondolok itt egy 15-20 kilós hízasra, mielőtt nekiálltok találgatni, hogy attól függ hány kiló ....

Ha mar eleve molett volt


2023. ápr. 6. 09:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
60%

9 én is voltam nárcisztikus pasival, soha többé! Kívülről vonzó, belülről rohad. A szexben azt hiszi, hogy rohadt jó, mert fasza teste van, de egy valamit nem érez, a nőt! Kiábrándító és lelombozó!

Az is igencsak szánalmas, ha olyannal fekszel le, akit belül mélyen megvetsz, leértékelsz! Talán azért, mert nem volt jobb? Mert a nők megérzik, hogy nárci vagy? Vagy azért dugod meg, hogy megalázhasd? Szánalmas a fajtád! Messze kerüld el a normális embereket!

2023. ápr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
#11 eltaláltad, akkor voltam kövér nővel amikor nem volt jobb és már nagyon kanos voltam. Amióta kicsit jobban megy a csajozás és jut sokkal jobb már nem kezdenék dagadttal. Meghagyom azoknak akik hasonló helyzetben vannak mint én voltam anno.
2023. ápr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
5%
Meg a narcizmust is eltaláltam, ezt ne felejtsd ki. Amíg van, aki táplálja a sérülékeny egódat, addig elleszel.
2023. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
13 as, nem minden nőgyűlölő tahó nárcisztikus.
2023. ápr. 6. 13:01
 15/23 anonim ***** válasza:
42%
14, de jó eséllyel az! Akiben intenzív gyűlölet, leértékelés és tahóság összegyűlt…
2023. ápr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a férfi részről nem tudok nyilatkozni, csak a másik oldalról : én vagyok az elhízott csaj akit dugnak. :D

A párom ugyanúgy kíván,mint előtte . Nyilván vannak pózok amik annyira nem kényelmesek,nehezebben hozzáféthezőek, pl én nem szeretek lovagolni. De nem azért mert elfáradok és lihegek ahogy itt mások írták, hanem bennem van hogy tartok tőle, hogy ha belelendülök akkor túl nehéz leszek, így nem tudok felszabadult lenni.. :)

Cserébe viszont kompenzálok azzal, hogy imádom kényeztetni és ha kell minden nap ugyanazzal a szenvedéllyel leszopom.

32N

2023. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
*hozzáférhetőek
2023. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem nárcizmus kérdése. Olyan mint a száraz zsömle májkrémmel esete. Nem arra vágynál, de ha nincs más és éhes vagy akkor megeszed.

Ha valaki nagyon éhes akkor megdugja a csúnya, vagy dagadt nőt is amíg nem jön jobb.

2023. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
18, ha nem nárcisztikus, akkor megdugja és szépen lapítva tovább áll… nem beszél ilyen leértékelően arról az emberről, aki kisegítette az ínségesebb időkben!
2023. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

En is meghiztam terhesseg slatt. 13 kg . A parom minden alkalommal ledontott a labamrol amikor csak 2-en voltunk. Volt olyan nap a vege fele mikor 6-7 menet volt egy nap alatt ;) amugy vekonyabb voltam 63 kg de remelem nem fogok visszafogyni mert paromnak es magamnak is jobban tetszem igy .


Amugy azt mondjak nagy kofferbe jo pakolni :d

2023. ápr. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!