Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan megy a szex a baratnődd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan megy a szex a baratnőddel, aki jócskán meghízott, kívánod e ugyanúgy?

Figyelt kérdés

Gondolok itt egy 15-20 kilós hízasra, mielőtt nekiálltok találgatni, hogy attól függ hány kiló ....

Ha mar eleve molett volt


2023. ápr. 6. 09:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Kívánom igen, de a misszionárius póz kicsit másabb lett. Viszont nagyobb ló ezt a popsiját és jobban tudom csapkodni kutyában.
2023. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy, mert szakítottunk. Ha én tudok adni magamra, akkor tegye meg ő is. Ha neki a zaba, a tunyulás a pálya akkor keressen annak megfelelő kategóriájú pasit magához.
2023. ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Exem engem kidobott (45kg), és összejött egy tehénnel. Több éve van vele.szoval biztos bírja.
2023. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
48%
15 kiló hízás simán jöhet bármitől. Az érzelmi problémát is beleértve. Ha ezen múlik a kapcsolat, akkor az annyit is ért…
2023. ápr. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%

Engem ugyanúgy dugott az csávóm sőt a 70 kilós gyerekből csináltam 110 kilósat mire kiraktam

Most új asszonya van

Vele hízott meg jó 20-25 kg-t de a nője is szóval Rozmárok harca lehet

Én meg szépen el kezdtem fogyni .

2023. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
#4 hát igen, úgy tűnik az a "tehén" mégis mindenben jobb társ nálad :)
2023. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%

Lehet, hogy minden nap megszoptatja.

De tényleg lehet, hogy mindenben jobb.

2023. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%

Kövérnek lenni nem csak esztétikailag taszító a emberek nagy részének, de rendkívül egészségtelen is!!!

A szex meg... aki a 2. emeletre alig bírja felvonszolni magát lihegés nélkül attól ne várj túl nagy csodát az ágyban. Három lökés/csípőmozdulat és elfárad, kapkodja a levegőt mint ponty a szatyorban. A nagy hájas zsírpárnák nehezítik a hozzáférést. Ha nagyon dagadt akkor talán hátulról lehet valamennyire - de a nagy zsíros s.gg hájpofái közé megy el a cerka méretének egy része.


Szóval gyerekek (akit érint), a fogadd el magad, meg belülről legyél gyönyörű és egyéb f.szságok helyett emeljétek fel a hátsótokat és irány az edzőterem! Máskép fognak rád nézni az emberek is, s máskép leszel önmagaddal is.

2023. ápr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%
Egyébként voltam már dagadt nővel (sose legyen többé olyan kiéhezett 😂). Lovaglásnál majd' szétnyom, mozogni alig tud, szemből úgy ahogy megy valamennyire, de a zsírhas, a vastag combok nehezítik a hozzáférést (meg nem túl vonzó látvány a nagy bálnatest, mintha egy hájas fehér krumpliszsákot tömnél). Legjobban hátulról tudod (meg úgy nem kell nézned, tudsz arra gondolni hogy mással vagy - ha már csak ez jutott akkor legalább fejben legyen valami jó), de ha túl dagadt akkor a kupak vége van a helyén a többi a zsíros s.gg farpofái között.
2023. ápr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
Kívánom ugyan úgy
2023. ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!