Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért az alkoholtól jön meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért az alkoholtól jön meg a szexuális éhség pedig a páromat ugyanúgy szépnek látom ?

Figyelt kérdés

Én 27N, a párom 30F


A párom egy nagyon szép férfi, pont az esetem, izmos, szakállas, egyszóval egy cukorfalat. Valamilyen oknál fogva viszont csak ha alkohol van a véremben érzem azt, hogy nekiesnék és addig szeretkeznék vele, amíg lehet.


Félreértés ne essék, amúgy is szexelünk. A különbség viszont az, hogy azt a mindent elsöprő vágyat nem érzem alkohol nélkül, olyankor viszont nagyon. Például most is, voltunk egy bulin és ittam valamennyit s amikor hazajöttünk alig álltam meg, hogy nekivessem magam, már a bulin, a vendéglőben is legszívesebben behúztam volna valamilyen helyiségbe és ott estem volna neki. Amikor hazajöttünk meg egyből elkezdtünk smárolni és alig vártam, hogy belém markoljon mindenhol érezzem és szinte állat módjára felfaljuk egymást.



Olyanok válaszát szeretném, akik voltak ezzel így. Esetleg stressz okozhatja, hogy csak ilyen állapotban érzek így, nem tudom....

Előre is köszönöm a válaszokat !


2023. márc. 27. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Én már inkább más férfiakat kívánok és nem a pasim. 😅
2023. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol oldja a gátlásokat.

Nyilván van neked valami.

2023. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Valószínűleg magaddal van gond. Talán a külsőd miatt, talán más miatt de esélyes hogy szorongsz/erős gátlásaid vannak.


34F

2023. márc. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra alkohol mindenben extrémebbé tesz. Mint egy fűszer a kaját. Semmi baj nincs veled.
2023. márc. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Gátlásos vagy
2023. márc. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholtól én is ilyen gátlástalanná válok. Én szeretem ezt az állapotot (is).

N

2023. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A tudatos énedben bent csücsül valami apró gátlás, blokk amit a pia lebont. Ezért pörögsz fel jobban.
2023. márc. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igaz pasi vagyok,de ha legurítok egy két felest akkor leszek olyan kanos,hogy ajajj!

Egyébként nem szoktam inni mobdhatni soha,lehet azért van rám ilyen hatással a tömény!?

A barátnőm azt szokta mondani mikor neki esem az említett felesek után,hogy úgy dugtam mint egy felbőszült àllat☺️

2023. márc. 28. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"izmos, szakállas, egyszóval egy cukorfalat."


Ezek hogyan lehetnek jelen egy mondatban?

2023. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!