Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elriasztana, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elriasztana, ha egy lánynak szőrös lenne a puncija? Bekéne ezt jelenteni ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. Már 14 éves korom óta borotválom mindenemet kb 3 naponta. De mégis valahogy sokkal nőiesebbnek találom, ha szőrös lenne, viszont félek, hogy elriasztaná, ha lesz valakim és nem találná izgatónak. Létezik olyan, akinek egy bejön és nem csak megtűrné de motiválna is, hogy ne nyúljak a borotva után?

Ezt nem ismerkedés céljából írtam ki csak kíváncsiságból.



2023. márc. 26. 00:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom vagy elég érett ahogy, hogy egy kapcsolatban legyen az akár egy éjszakás. Jelzed előtte, hogy szőrösen oksi e? Ha nem akk le vágod v keresel mást.

Mindent meg lehet és kell beszélni.

2023. ápr. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
83%

Az a baj ezzel a témával kapcsolatban számomra, hogy ez egyáltalán téma és szempont!! Alapnak az kellene lennie, hogy az ember egészségesen és tisztán fekszik le egy másik emberrel és nem annak, hogy megfeleljek ilyen, olyan elvárásoknak, amiről fogalma sincs, hogy kinek mi van a fejében. Megemlíteni egy olyan dolgot az első szex előtt, ami a szexhez tartozik, és nem a szex előtti időszakra.. Na igen, szerintem manapság viszont sajnos ezt érdemes, utalni kell rá, de ismétlem, hogy szerintem sajnos.... Mert a puncim az egy intim dolog, azért nem látja senki mielőtt lefekszek vele és azért nem is beszél róla az ember előtte olyan részletekről, amihez a másiknak addig semmi köze. Főleg, ha mondjuk, elmondom, hogy az enyém ilyen, meg olyan, aztán nem is lesz köztünk semmi, és ő körbe adja az infót más embereknek, mert történetesen egy bunkó, csak ez addig még nem derült ki.

A másik az, hogy ez most lehet, hogy hülyén hangzik, de ha az emberek mondjuk 60-80%-a elvárja és azt vallja, hogy pl a társadalmi norma ma az, hogy csupasz legyen, ha szexelsz, azt még nem biztos, hogy az a maradék bizonyos százalék is "tudja". Pl valakinek csak komoly kapcsolatai voltak, történetesen a barátjai nem panaszkodtak rá, ha egyszer ilyen, egyszer olyan, aztán egyszer csak megint szingli lesz a nő és összejön a következővel, aki úgy nőtt fel, hogy azt bizony borotválni KELL. Na ez egy igazi gyomron ütés, mert mivel ez egy intim dolog, az illető lehet, hogy nem tudta, hogy azt az adott pasi szerint kell, mert neki a csajai minden szexre leszedték, viszont a csaj, pl egész életében látott már szőrös puncikat pl az anyjáét vagy a fürdők zuhanyzójában más nőkét, akik akkor éppen csak fürdőztek és nem szexeltek....

2023. ápr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ki határozta meg, hogy a puncinak nem szabad szőrösnek lennie? Mintha valami "fogyatékosság" lenne. Én nem szeretem csupaszon hordani. L
2023. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
84%
53-as,nagyon helyes,szőrősen,természetesen is lehet szép,formás,izgató,s kényeztetni való...
2023. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
0%
Ha 27 évesen szűz vagy, neked úgyis mindegy.
máj. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen riasztaná el, sőt manapság még az is simán benne van hogy kifejezetten beindítaná, mert meglepően sok férfit izgat a szőrös punci.

Én azt javasolnám hogy még az ismerkedős, randizós fázisban próbáld meg finoman, játékosan kipuhatolni, esetleg utalva rá finoman, és figyeld a férfi reakcióját. Persze ne rohand le, nehéz ezt jól csinálni elismerem. Szóval ha pl csak itt gyakorin megnézed, sokakat izgat, sokaknak pedig nem szempont hogy szőrös vagy borotvált, így nem feltétlen kell alap elvárásnak venni a csupaszságot sem mostanra.

máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
54%

Mi lenne ha géppel igazítanál rajta?

Sokkal jobb ha karban van tartva és nem 2-3 centis szőrökkel van tele az ember szája orálnál.

És akkor így nem kell borotválnod, de mégis igényesen néz ki.

máj. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem ha jó szőrös alul egy nő. Nekem vonzó.

Nyalni-falni...

máj. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán nem ilyednék meg! Szőrös puncival is lehet szexelni! Ki is lehet nyalni! Úgy "hord" ahogy neked tetszik, ahogy neked kényelmes! F.
szept. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

Nekem alapvetően nem szempont, úgy hordja, ahogyan szereti, de személy szerint én vonzónak, nőiesnek, izgatónak találom, ha szőrös.

41F

szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!