Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elriasztana, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elriasztana, ha egy lánynak szőrös lenne a puncija? Bekéne ezt jelenteni ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. Már 14 éves korom óta borotválom mindenemet kb 3 naponta. De mégis valahogy sokkal nőiesebbnek találom, ha szőrös lenne, viszont félek, hogy elriasztaná, ha lesz valakim és nem találná izgatónak. Létezik olyan, akinek egy bejön és nem csak megtűrné de motiválna is, hogy ne nyúljak a borotva után?

Ezt nem ismerkedés céljából írtam ki csak kíváncsiságból.



2023. márc. 26. 00:14
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
Biztos felfogok magamról rakni képet. 🤦🏻‍♀️ Nem is értem ezt hogy gondoltad! Menj máshova recskázni. Még a kérdést sem tudtad értelmezni …
2023. márc. 26. 21:24
 32/63 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell bejelenteni. Ha bejössz az embernek, úgy is bejössz. Biztos van néhány finnyás ember, de akkor az úgysem lesz jó. Nekem anno nagyon bejött, hogy bejelentés nélkül ilyennel találkoztam. Amikor meg még vörös is volt, az aztán maximálisan.
2023. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesként kapcsolatban egy huszonévessel én havonta szoktam teljesen lecsupaszítani (higiénia, és a lelkemnek is jót tesz, menstruáció után szoktam) és páromnak semmi baja nincs akkor sem amikor van egy kicsi szőr.
2023. márc. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
80%
34: Szerintem is kb ez a havonta egyszeri levágás elegendő. Igy elég rövid, rendezett, van is meg nincs is. Ennél több erőfeszítést nem ér meg a dolog. A kérdező 3 naponkénti borotválkozása tök felesleges, és valoszinűleg a bőrnek sem egészséges.
2023. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
32%

Mindenki leírja hogy neki mi a preferenciája de ez nem oldja meg a kérdést...

Szerintem első alkalomra érdemesebb borotváltan mert aki borotváltan szereti azt zavarni fogja ha szőrös míg akinek tetszik a szőrös nem fogja zavarni hogy borotvált

utána meg már lesztek annyira közel hogy megkérdezd hogy szereti

2023. márc. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
81%

"míg akinek tetszik a szőrös nem fogja zavarni hogy borotvált"

ezt miből szűrted le? nekem a szőrös jön be és zavar a borotvált. különösen, ha mindenféle kipirosodás, kipattogzás, kisebesedés kíséri, ránéz az ember és szinte hallja a bőr jajveszékelését

és míg egy borotválás percek alatt megvan, a szőr hetek alatt nő vissza (úgy rendesen meg inkább hónapok alatt)

2023. márc. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
11%
Ahogy látom mindenki aki lepontozott nem értette meg hogy az aki a borotváltat szereti valószínűbben nem akar majd szőrössel bármit kezdeni mint az aki szereti a szőröset hisz a szőr hiánya kisebb bajt kéne hogy jelentsen mert nem is minden nő szőrös, de persze itt mindenki csak a sajat erekciójára gondol
2023. márc. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
100%

#38 te értsd már meg, hogy nem te írod elő másoknak, hogy mi mennyire zavarja őket.

amúgy pedig ez a kérdés a férfiak ízlésére kérdezett rá a szexualitás kategóriában, szóval igen, végső soron úgy is mondhatjuk, hogy mindenki a saját erekciójára gondolt.

2023. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a szőrös punci ezerszer jobban bejön, mint a sima. 34f
2023. márc. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
7%

Igen, jelentsd be hogy csúnya a puncid ezért növeszted rajta a szőrt hogy eltakarja.


Sokaknál nem lényeges, de jobb ha elébe mész a dolognak. Hallottam már story-t, szőrös puncis lány próbálkozásáról. Elég gyászos vége lett, de talán akkor sem sült volna el jól a dolog ha gyantázott babapuncival lepi meg a faszit.


Ennek már 15 éve

2023. márc. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!