Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elriasztana, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elriasztana, ha egy lánynak szőrös lenne a puncija? Bekéne ezt jelenteni ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. Már 14 éves korom óta borotválom mindenemet kb 3 naponta. De mégis valahogy sokkal nőiesebbnek találom, ha szőrös lenne, viszont félek, hogy elriasztaná, ha lesz valakim és nem találná izgatónak. Létezik olyan, akinek egy bejön és nem csak megtűrné de motiválna is, hogy ne nyúljak a borotva után?

Ezt nem ismerkedés céljából írtam ki csak kíváncsiságból.



2023. márc. 26. 00:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:
Még az lemaradt, hogy erről kellene szólni szerintetek, első szex előtt, hogy ne érje a másikat kellemetlen meglepetés? De egy ilyen témát mégis furcsa felhozni nem?
2023. márc. 26. 00:15
 2/63 A kérdező kommentje:
Eddig még sosem mertem egy kapcsolatomban sem felhozni, hogy ez a vágyam és megélném úgy a szexet. 🥹
2023. márc. 26. 00:20
 3/63 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ez teljesen rendben van. De 15 éve még talán zavart volna. Akkor kapcsolatban voltam és mi borotválkoztunk. Igaz neki csak nagyon rövidre nőtt meg, amikor nem borotválta akkor is.

Most meg már izgat is hogyha nem csupasz.


43 F

2023. márc. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
74%
Engem egyáltalán nem zavarna, sőt izgatna is. :) 28/F
2023. márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
82%
Számomra sokkal vonzóbb szőrősen, és nem hiszem, hogy egyedül lennék ezzel. Nem hiszem, hogy be kellene jelenteni ismerkedésnél. Aligha ezen fog múlni a kapcsolat.
2023. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
80%
Nem riasztó számomra az ilyen. Lehet gáz, de nekem még tetszene is.
2023. márc. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként előre szólni felesleges erről és ne más határozza meg a milyenséged. Ha te szőrösen éreznéd jól magad akkor hagyd úgy..
2023. márc. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mielőtt szexre került volna a sor, én páromat is megkérdeztem hogy milyen neki odalent.

Szóval engem ilyen meglepetés nem ért volna.De ha ért is volna, tudtam volna megfelelően kezelni.

De bavallom hogy én azért szeretem jobban ha csupasz mert így biztos nem zavar a szőr nyalásnál. :/

Viszont a szörös puncinak is meg van a maga szépsége.


Úgyhogy szerintem kár emiatt aggódni.

2023. márc. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
92%
Szex előtt én ezt mindig tisztázom, hogy én borotválva szeretem.
2023. márc. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
77%

"Számomra sokkal vonzóbb szőrősen, és nem hiszem, hogy egyedül lennék ezzel. "

nem vagy vele egyedül, engem is sokkal jobban izgat, imádom, ha meg van hagyva a szép dús punciszőr úgy, ahogy a természet kitalálta

32F

2023. márc. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!