Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elriasztana, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elriasztana, ha egy lánynak szőrös lenne a puncija? Bekéne ezt jelenteni ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. Már 14 éves korom óta borotválom mindenemet kb 3 naponta. De mégis valahogy sokkal nőiesebbnek találom, ha szőrös lenne, viszont félek, hogy elriasztaná, ha lesz valakim és nem találná izgatónak. Létezik olyan, akinek egy bejön és nem csak megtűrné de motiválna is, hogy ne nyúljak a borotva után?

Ezt nem ismerkedés céljából írtam ki csak kíváncsiságból.



2023. márc. 26. 00:14
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy is! Én imádom, ha szőrös a punci. Számomra ez nagyon izgató, csak legyen ápolt!
2023. márc. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
83%
Ezt rutinos férfiember már a női altest ruhán keresztüli simogatásánál felméri (kis csipesz mozdulattal). Ha aznap este még kizárt intimebb testiség, akkor meg szóba hozható.
2023. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem mindenképpen érdemes erről beszélni az első szex előtt. Sokan csak azért borotválkoznak előtte, mert azt gondolják, hogy a másiknak úgy tetszene, anélkül, hogy erről beszéltek volna.

Én például nagyon örülnék a szőrnek.

2023. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
88%

"Mint ahogy a sövényt is állandóan nyírják,de nem a tövénél"

természetvédelmi területen viszont nem nyírjuk a növényzetet, mert úgy szép a táj, ahogy van

(tudom, hogy te is és sokan, másképp vannak ezzel, csak ha már itt vagyunk, jól esett leírni a hasonlatot, ami az én hozzáállásomat kifejezi)

2023. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
81%
Kifejezetten tetszene, nagyon bejönne!
2023. márc. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindenkinek áll jól ugyan az. Most egy egyszerű példa: mondjuk a dundi csajokon a szőrzet nem szexi.


Kérdező, neked milyen a testalkatod? Írhatod privátban is, ha itt nem szeretnéd részletezni ;-) Tudok titkot tartani.

2023. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
76%

"De mégis valahogy sokkal nőiesebbnek találom, ha szőrös lenne, viszont félek, hogy elriasztaná, ha lesz valakim és nem találná izgatónak."


Csináld úgy, ahogy neked jól esik! Nekem eszem ágában nem lenne borotválni, ha szőrösen jobban tetszene.


"Létezik olyan, akinek egy bejön és nem csak megtűrné de motiválna is, hogy ne nyúljak a borotva után?"


Persze, hogy létezik. :) Amúgy meg lehet váltogatni is, hol meghagyod, hol leszeded vagy ha ügyes vagy, rövidre is vághatod vagy fazonra igazíthatod. Nyilván én megpróbálnék egy bizonyos pontig a pasim kedvében járni, de pl. ha neki csak a szőrtelen jönne be, akkor nem tudnánk megegyezni, mert baromi érzékeny a bőröm, ha egyszer leszedem, akkor utána hetekig biztos, hogy nem nyúlhatok hozzá újra.


A legutóbbi páromnak múltkor mondtam, hogy le fogom szedni, ő meg nagyon kedvesen kérdezte, hogy muszáj-e, mert neki szőrösen jobban tetszik. Ennek nyilván megörültem, de ha mégis le akarnám szedni, akkor leszedném... Úgyis megnő újra.

2023. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! ☺️
2023. márc. 26. 17:32
 29/63 anonim ***** válasza:
72%
Sokkal kívánosabb ha szőrös. Nekem bejön! 36F
2023. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
0%
Nehéz dönteni, látnunk kéne. Tegyél fel pár képet szörösen, meg szörtelenűl.
2023. márc. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!