Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elriasztana, ha egy lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elriasztana, ha egy lánynak szőrös lenne a puncija? Bekéne ezt jelenteni ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

27 éves nő vagyok. Már 14 éves korom óta borotválom mindenemet kb 3 naponta. De mégis valahogy sokkal nőiesebbnek találom, ha szőrös lenne, viszont félek, hogy elriasztaná, ha lesz valakim és nem találná izgatónak. Létezik olyan, akinek egy bejön és nem csak megtűrné de motiválna is, hogy ne nyúljak a borotva után?

Ezt nem ismerkedés céljából írtam ki csak kíváncsiságból.



2023. márc. 26. 00:14
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
61%
Naná hogy szolnod kéne. De igazán az lenne a korrekt, ha egy "Vigyázat szörős punci !!!" felíratú táblával mennél az utcára.
2023. márc. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
83%
Nem riasztás el a szextől, amúgy nekem a fazon igazított nagy gyengén.
2023. márc. 26. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem kb fél centire kéne hagynod, és akkor van is, de nem gusztustalan csimbokok. És kb havonta egyszer elég lenne foglalkoznod vele.
2023. márc. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
43%
Egy kisfiút zavar de egy férfit valószínűleg nem.
2023. márc. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
88%
Nekem bejönne,ez is a természetesség része,és azt szeretem. F
2023. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
86%
Azért picit érdemes trimmelni karbantartani
2023. márc. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
92%

Férjemmel első alkalommal dzsungelt talált. Nem szólt semmit, és igazán 4-5 találkozás után említette meg, hogy nem szeretném-e leborotválni.

Utána minden találkozásra borotváltam.

Mióta össze költöztünk mondta inkább ne borotváljam mert elég sokat vagyunk együtt és ki pattog a Vénusz dombom a sok borotvalastól. Így megmaradt megint a szőrös de így is szereti.

Alkalmanként azért néha lehúzom, akkor meg azért szól ez megint miért kellet…

2023. márc. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem kell szólnod.


Engem nem zavarna, de van olyan ismerősöm, aki egyszer kifejtette, hogy nagyon zavarja a szőr a partnerén.


Szóval egyénfüggő. Szerintem a férfiak nagy részét nem zavarja, vagy még izgatja is.

2023. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 Noren1989 ***** válasza:
67%

Nekem jobban bejön a csupasz.

Kis borosta nem gond, de a teljesen szőrös punci nem izgatott fel sohasem.


Én jó néven venném, ha a randin szóba kerülne, h igen, amúgy szőrös, és dönthetnék, h aznap inkább csak popsit nyalok :DDD

2023. márc. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem az a jó mikor azért tényleg nem olyan csimbókos,dzsungel szerű, szóval ha szőrös nem baj,de azért legyen a hossza állandó felügyelet alatt.


Mint ahogy a sövényt is állandóan nyírják,de nem a tövénél

2023. márc. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!