Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak többsége tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége tényleg ilyen rosszul nyal?

Figyelt kérdés

Párom (40es nő) teljesen meg volt lepődve mikor először nyaltam ki, hogy én így is el tudom őt juttatni az orgazmushoz.

Van hogy kifejezetten gyorsan.


Nem csak kalandjai, hanem több kapcsolata is volt már, és számomra szomorú volt azt hallani hogy ő eddig még ettől nem tudott elélvezni.

Először nem is akarta engedni hogy kinyaljam(lehet ettől).

Nem értem.

Pedig annyira élvezi és ezt olyan jó látni. :)


Sajnos nem csak páromat hallottam érről panaszkodni.

Sok férfi tényleg ilyen rosszul nyal?



2023. márc. 23. 22:48
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok férfi nyalt még engem, de 1-ről tudom azt mondani, hogy élveztem. Ő valahogy szinte azonnal ráhangolódott. A többi sajnos nem jól, volt aki borzalmas volt, és olyan is volt hogy rá kellett vezetnem és utána jó volt.

De a többség inkább rosszul csinálja.

2023. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
34%

21 es, ez a férfi hány éves volt? Mennyi csaja volt előtted?


Mitől volt jó?


A hős

2023. márc. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 xKakashix ***** válasza:
86%

#6 Egyik exem mondta anno, hogy szinte lehetetlen olyan pasit találni aki mindhárom dologban jó (nyalás, csók, szex)

A legtöbben nem figyelnek a párjukra, hogy mi jó nekik, csak magukkal törődnek vagy egyáltalán nincs hozzá érzékük.

2023. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Suetonius ***** válasza:
100%

Általában kellenek azért az instrukciók, de én a visszajelzések alapján rá tudok hangolódni egész jól, a hangeffektek alapján. :P

Volt, hogy korábbi partnerem azt mondta a szexkapcsolat végén, hogy a nyelvem hiányozni fog. :P :)

2023. márc. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
41%

14. Képzeld el, komoly időt fordítok a higiéniára, így sosem velem volt a baj. ;)


Másik, nekem volt már hüvelyi oegazmusom, viszont nagyon sok nő panaszkodik hogy nekik nincsen.


Kisfiam, el kell keserítselek, nem az egyik hülye exem miatt volt hüvelyi oegazmusom, hanem MAGAM miatt. :D

Mert én tudtam hogy sikerülhet :D


23/N

2023. márc. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
#25 Mivel te tudod magadról, hogy sikerül neked, így akár el is mondhatod a partnerednek... :D
2023. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
38%

25, mit értesz az alatt, hogy "komoly időt" (?🤭 ez a kifejezés) fordítasz arra a dologra, amit ugyszint nem tudsz helyesen leírni???


Sajnálom hogy tőlem kell megtudod, de nem csak a tisztasággal lehet baj, ha valakinek nem jó szagú.


Amúgy nem válaszoltál a kérdésemre. Szóval hány nővel voltál eddig, hogy ilyen óriasi szakértője lettél a hüvelyi orgazmusnak? Mert eddig nem hogy nem sikerült megcáfolnod, hanem önmagad ellen beszélsz.


Te példád is mutatja hogy oriási különbség van stimulus és stimulus között. Remélem megengeded a férfiaknak is, hogy ők is lehessenek olyan ügyes punciingerlők mint kegyed!


A hős


#Casanova

#Nyelvész

#Pettingcsászár

Orgazmusbajnok

#Lepedőakrobata

2023. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte, értelmes válaszokat!


Szomorú azt olvasni hogy tényleg így van, tényleg rosszul nyal a férfiak többsége.

Jó, sokan önzőek és azért nem.

Csak a saját élvezetükkel vannk elfoglalva, csak az a fontos, a másiké nem.

De a többi??

Miért van a szájuk?Miért nem kérdezik meg a partnerüket hogy hogyan szereti?Miért nem kérik meg hogy segítsenek egy kicsit hogy jobban menjen.

Az nem baj ha belátjuk hogy valami nem megy, és kérdezünk.

Legalább látszik hogy érdekel és az igyekezet megvan.

...és igen, nem minden nő szopik jól.

Páromnak is kellett segíteni, hogy én hogy szeretem, mert az is igaz hogy nem vagyunk egyformák.

De megvolt benne az igyekezet és mostmár jól csinálja. :)

Nem kellene szégyellni megkérdezni.



23#! Azt hiszem ezzel megfogtál. :(

Bevallom hogy a csók nekem sem megy úgy ahogy szeretném. :(

Pedig igyekszem, próbálom jól csinálni.De azért még nem adom fel.

Szeretnék jól csókolni! :)


Visszatérve a kérdésre...úgy látom itt-ott egy kicsit elszabadultak az indulatok, volt itt egy kis feszkó.

A hüvelyi orgazmusról is ment itt a vita rendesen.

Ha nem létezne, párom se tudna elélvezni a behatolástól.

Lehet itt okoskodni, de ha behatolok és a hüvelyfalát ingerelve/izgatva élvez el, annak nem annak kell lennie?

Ilyenkor a csiklójához hozzá sem érek, mégis elélvez.

Ráadásul páromnál is igen konkrét jelei vannak annak hogy épp élvez.

Az egyik hogy a hüvelye többször egymás után érezhetően összerándul és a teste megfeszül.

A hüvelye érezhetően sokkal síkosabb lesz mint azelőtt(pedig szerencsére nagyon jól nedvesedik)

Nyalásnál is érezhető is hogy az előnedvtől eltérő váladék távozik a hüvelyéből.

Viszont itt ugye élvezés után már nem lehet nyalakodni a csikló érzékenysége miatt.

A harmadik pedig, hogy hüvelye szűkülni kezd,

Erről csak ennyit szerettem volna mondani.

De tény az is hogy nem mindig tud elmenni csak az egyiktől vagy a másiktól.

Van hogy a szextől nem tud elélvezni, ilyenkor vagy én kérdezek rá, vagy ő kér meg hogy nem-e segítenék nyelvvel.

De olyan is van hogy külön kéri hogy nem a nyelvemtől akar elélvezni, hanem szeretné a behatolást.

Ez tényleg változó.

...és most mondok egy furcsát...

Együtt vagyunk már egy pár éve, ismerjük egymást, mit, hogy szeret, és mégis előfordulnak olyan esetek hogy vagy ő nem képes elélvezni, vagy én nem.

Sajnos ilyen is van.Ilyenkor nem erőltetjük a dolgot, majd megpróbáljuk máskor.

Na, mindegy...kicsit elkanyarodtunk a kérdéstől emiatt.

Szóval van, de lehet nem minden nő képes a hüvelyi orgazmusra.


Előre is elnézést a kicsit összeszedetlen kommentért!

2023. márc. 24. 12:00
 29/41 anonim ***** válasza:
28%
27. Nő vagyok, te IQ fighter. Rólad lerí viszont biztos hogy szűz vagy és Incel is. 😆😆😆
2023. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
70%

Ki mondta hogy férfi vagy? 🤔

Femcel nyunyó...

2023. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!