Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak többsége tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége tényleg ilyen rosszul nyal?

Figyelt kérdés

Párom (40es nő) teljesen meg volt lepődve mikor először nyaltam ki, hogy én így is el tudom őt juttatni az orgazmushoz.

Van hogy kifejezetten gyorsan.


Nem csak kalandjai, hanem több kapcsolata is volt már, és számomra szomorú volt azt hallani hogy ő eddig még ettől nem tudott elélvezni.

Először nem is akarta engedni hogy kinyaljam(lehet ettől).

Nem értem.

Pedig annyira élvezi és ezt olyan jó látni. :)


Sajnos nem csak páromat hallottam érről panaszkodni.

Sok férfi tényleg ilyen rosszul nyal?



2023. márc. 23. 22:48
A kérdező szavazást indított:
Sok férfi rosszul nyal/nem tud jól nyalni.
A legtöbb férfi jól tud nyalni.
53 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
80%

Igazából egy nőt egy másik nő tud jól kinyalni. (tapasztalat)

Viszont egyes pasik eltanulták, vagy ösztönösen ilyen jók, tehát nagy szerencsével ki lehet fogni szuper nyalókát is!:)

De a nagy átlag csak lefetyel:)

2023. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%

Eddig mind a 8 pasim tudott úgy nyalni, hogy az nekem jó legyen, igaz sokszor azért ehhez kellett, hogy rávezessem őket.


Viszont fordítva is van gond bőven. Jelenlegi párom pl. 30 évesen úgy ismert meg engem, hogy soha nem szopták le igazán nemhogy jól, de még csak simán élvezésig sem.

2023. márc. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom, az én orális odaadásommal eddig -egy kivétellel- minden nő elégedett volt (azaz több, mint 90%).


Ugyan így, a hüvelyi orgazmus megalkotásában is jó partner vagyok


A hős

2023. márc. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Igen, én is azt hallottam hogy sok csak lefetyel.

Egyébként én sem így születtem. :D

Sokat olvastam, figyeltem a reakciókat, a jelzéseket, véleményt kértem.

Figyeltem hogy hol és hogy kell nyalnom ahhoz hogy a nő a hajamba túrjon és rányomja a fejem.

Nekem is meg kellett tanulnom, utánajárni dolgoknak, mert én jó akartam lenni ebben.

Szerencsére gyorsan megtanultam. :)

De az azért ledöbbentett hogy egy 40 éves nő több kaland és kapcsolat után sem élhette ezt át.

2023. márc. 23. 23:10
 5/41 anonim ***** válasza:
97%

Igen.


Sokan azt hiszik, hogy milyen jók pedig a legtöbben nem figyelnek oda arra ami a legfontosabb lenne. (Az adott partnerre, mivel nem mindenki egyforma.)

2023. márc. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a pasik többsége borzalmasan rosszul nyal. Az egyik része amelyik nem is akar csak tessék-lássék csinál valamit. A másik fele el van szállva magától, de nem érzi sem a ritmust, sem a tempót, sem az erősséget csak valami sablonizált dolgot "vet be" s csodálkozik rajta ha nem működik.

Ez nem csak a nyalásra igaz, csókolni sem tud a pasik nagy többsége (sőt van amelyik dugni sem).

2023. márc. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
18%
Micsoda egó.
2023. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
78%

3. A legtöbb nő nem képes hüvelyi orgazmusa, szóval szép hazugság.


Először olvass kicsit utána a témának, ne itt fantáziálj, szánalmas..


"Az antihős"


Kérdezi! Nekem kettő hosszabb kapcsolatom alatt EGYSZER SEM kaptam orált. :D


Igényeltem volna, viszont nem kaptam. Egyszer az első szerelmem pár másodpercig adott (15 voltam) de azt mondta neki nem ízlik és hagyjuk.


Én mindig adtam, sajnos hülyéknek áll a világ. 😪

2023. márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben osztom a 6-os véleményét!
2023. márc. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
96%
8. Az ki maradt hogy igen, a többség eléggé bena. :/
2023. márc. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!