Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak többsége tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége tényleg ilyen rosszul nyal?

Figyelt kérdés

Párom (40es nő) teljesen meg volt lepődve mikor először nyaltam ki, hogy én így is el tudom őt juttatni az orgazmushoz.

Van hogy kifejezetten gyorsan.


Nem csak kalandjai, hanem több kapcsolata is volt már, és számomra szomorú volt azt hallani hogy ő eddig még ettől nem tudott elélvezni.

Először nem is akarta engedni hogy kinyaljam(lehet ettől).

Nem értem.

Pedig annyira élvezi és ezt olyan jó látni. :)


Sajnos nem csak páromat hallottam érről panaszkodni.

Sok férfi tényleg ilyen rosszul nyal?



2023. márc. 23. 22:48
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok valami különleges egyébként a szexben, de a nyalásomat nekem is dicsérték :D
2023. márc. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 Noren1989 ***** válasza:
33%

Most, h rendesen kiverted magadra, lépjünk tovàbb.


És amúgy igen, a jó oràlhoz tehetség kell. Mindkét nemnél.

2023. márc. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
60%
A nők sem igen tudnak szopni. A fogazás az megy nagyon. Az én nyalásom eddig jónak bizonyult, más nők elmondása alapján.
2023. márc. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
72%

"3. A legtöbb nő nem képes hüvelyi orgazmusa, szóval szép hazugság."


Szerintem nem releváns a válaszod, hiszen csak önző nyomikkal voltál (orál...). Persze az is lehet h csak büdi a puncid, de a gyökerek nem mertek megkérni hogy menj orvoshoz vagy akármi


Oké akkor megkérdezem: hány nővel voltál eddig, hogy ilyen magabiztosan állítasz dolgokat (köztük azt is hogy én hazug vagyok)?!


Attól hogy a legtöbb soha nem megy el vaginálisan, az nem jelenti azt hogy nem képes rá!!! Az etiópok sem híznak el (a legtöbb ), de ostobaság lenne ez alapján kijelenteni hogy nem képesek rá.


Csak azért terjeng ez a néphazugság hogy a legtöbb nő nem képes rá, hogy a béna pasikat ne dobják ki, és elnyomják a nők szexuális igényeit. Gratulálok, ügyesen tolod a himsoviniszták szekerét!



4:13-as a legjobb szót használta: Tehetség. Egy pár dolog, de köztük a tehetség is mindenképpen szükséges h valaki jó legyen az ágyban.

2023. márc. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
56%

3-as volta.


A hős

2023. márc. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
41%
Sztár vagy👏👏👏
2023. márc. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
33%

#16 tudod te is hogy igazam van. Ha nem így lenne akkor nem incelkednél, hanem elmondanád miben és miért tévedek.


Persze megértem ha kicsit irigy vagy, ezért nem is haragszom 😌

2023. márc. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
7%
Szeretek nyalni és gyakorlatilag jól tudok is hisz volt egy pár kapcsolatom mikor azt mondtak h ilyen jól még nem csináltak.
2023. márc. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

A jó nyaláshoz 2 dolog kell.

Mivel minden nő más, így természetes, hogy minden nő egyedi érzékiséggel rendelkezik.

1. Figyelj oda, hogy mi jó a nőnek!

2. A nő legyen szíves - ha nincs betömve a szája - közölje, hogy mi a jó és mi nem.

Ja, az egy tévhit, hogy jól nyalni csak egy másik nő tud. Egy nő legfeljebb azt tudja, hogy neki mi a jó. De az egyáltalán nem biztos, hogy a másik nőnek ugyanaz jó.

Tehát kedveseim.

Odafigyelés és kommunikáció. Lehet ám közben beszélni.

És akkor a nő elolvad az élvezettől.

N65/F69

2023. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
77%

Kedves N65, had kérdezzem meg h ebben a korban milyen érzés a testiség (akár a nyálas, ha már erről szól a kérdés), hogy alakul át a megkívánás-felizgulás-kielégülés folyamata? Értem ez alatt hogy a férfiak sem olyan izmosak, fittek, nem olyan potensek. A nőknek már nem nedvesedik úgy...


Természetesen privátban is jöhet a válasz

2023. márc. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!