Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki hízna egy kicsit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki hízna egy kicsit a barátja kedvéért?

Figyelt kérdés

Vagy szeret is enni és, ha ez tetszene a barátjának nem fognám vissza magát.



28F



2023. márc. 18. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Mindjárt le leszel oltva a vérbe, hogy milyen szemét vagy. Hát hogy képzeld hogy a nő változzon miattad. (Azt csak a férfinak kell ugye… 😒)
2023. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem

N

2023. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

Biztos, hogy nem, totál egészségtelen, nem ezért dolgozom már évek óta.


Bunkó!


28N

2023. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyannal jövök össze akinek csak kizárólag az olyan alkat jön be mint az enyém ,nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése , én pl nem tudok hízni hiába eszek ilyen a genetikám van olyan ismerősöm aki 10-20 kg-val több mint én és fele annyit nem eszik
2023. márc. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Évek óta edzek, mert világ életemben deszka voltam. Végre elégedett vagyok, jó alakom van. Nem rombolnám le az egészet egy pasi kedvéért, de alkatomból kiindulva nem is nagyon tudnék hízni.
2023. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nyugi kérdező, szétnézvén az utcán, lesz neked nő, aki kiválóan össze tudja egyezteti magát a meghízással.
2023. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Jé, itt mindenki milyen igényes, aztán kimész az utcára és csak a külföldi csajok néznek ki jól! A magyarok bűnrondák és/vagy tehenek....
2023. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Én barátnőm kedvéért is híznék :) 22f
2023. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szreintem a közös nassolások, közös hízás nagyon izgalmas lehet :) F
2023. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!