Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért önzőség, ha a lány nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért önzőség, ha a lány nem akar fog. Gátlót szedni a barátja kedvéért?

Figyelt kérdés
Egyre több kérdésnél olvasom válaszként és szerintem kissé felháborító, hogy valakinek ez a véleménye. Konkrétan az volt a válasz, ha ennyire nem képes a lány a pasijért, akkor szakítson... komolyan van, aki ezt így gondolja?? Aki akarja szedje, aki nem az nem, de ne legyen már önző, ha nem akarja (mellesleg a barátja is önző akkor, miért nem húz gumit?)

2015. jan. 24. 14:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

szerintem nem önző, de mindkét félnek jobb úgy a szex szerintem. de aki nem akar minden nap bogyót szedni, az használhatná mondjuk a nuvaringet, az is jó (jobb mint a gumi szerintem, és biztonságosabb is).


19L

2015. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Nem önzőség.

Az az önzőség, ha a barátja elvárja, hogy mérgezze a testét, csak mert neki úgy könnyebb.

2015. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az.
2015. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van..

Ha a lany nem akar szedni ne szedjen..es jo js ugy..tonkreteszi a sajat szervezetet aki szedi..

2015. jan. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
A fogamzásgátlók tele vannak méreggel és vegyszerrel, emellé még egy természetes folyamatot gátolnak meg,teljesen felborítják a hormonrendszert.Nem önzőség, az ő teste, azt visz belé,amit ő akar, mert következménye lehet.A pasinak ezt meg kell értenie.
2015. jan. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, ha lány szeretné szedni, akkor persze, de úgy hogy rákényszerítik... abban az esetben én is szakítanék (bár szerencsére nem volt még ilyen az életben, eddig minden pasim felfogta és megértette).
2015. jan. 24. 14:49
 7/11 anonim ***** válasza:
4%
Nem önzőség, csak ha becsúszik a baba, a srác lelép, akkor a csaj ne feltétlenül _CSAK_ a srácot hibáztassa....
2015. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#7 ezért kell a gumi és akkor nem csúszik be a baba!
2015. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Azért egy párkapcsolatban szerintem alap, hogy egymás alapvető igényeit tiszteletben tartjuk.

A tabletta amellett, hogy sok előnnyel jár, mellette számos negatív hatása is lehet (akár elég komoly is), és szerintem mindenkinek joga van eldönteni, hogy szeretne-e kockáztatni vagy sem.

Az óvszer ilyen szempontból annyival jobb, hogy az "csak" kényelmetlen, más panaszt, szövődményt nem okoz.

De ugyanúgy, ahogy a nő nem szeretne fogamzásgátlóval védekezni, érthető lehet az is, ha a férfi meg nem szeretne óvszert.


Itt vagy az a megoldás, hogy egyik fél enged, vagy az, hogy keresnek olyat, ami mindkettőjüknek megfelelő.

Csak ahogy látom ezen az oldalon, valahogy erre annyira iszonyatosan alacsonyan van az intelligencia, a szexuális kultúra és a fogamzásgátlással kapcsolatos ismeret, hogy az emberek valahogy a tablettán és a gumin kívül nem nagyon látnak más megoldást....

2015. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

mert a fiúnak úgy lenne a legkényelmesebb, és ezt nem teljesíted. más oka nincsen.


én se szedek, és ha elvárás lenne, akkor szakítás lenne.

2015. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!