Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok domináns lenni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok domináns lenni az ágyban, mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Nekem szub hajlamaim vannak, fétisekkel és egyszerűen nem vonz, hogy egy nőt alázzak, de még eljátszani se tudom jól :/ sajnos ez miatt nem is igazán találok magamnak párt. Hogyan tudnék dominánsá válni? Hogyan tudnám megtanulni, hogy élvezzem? A nők nem rajonganak a szubokért és én teljesen megértem, ezért is akarok változtatni.
2023. márc. 8. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
keress domináns nőt maganak
2023. márc. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene bárkinek is dominálnia bárkit?

Egy ideális együttlét nem arról szól, hogy valaki meg van alázva, vagy alá van rendelve a másiknak.

De ha neked ez jön be, akkor csak egy olyan nőt kell találnod, aki föléd tud kerekedni

2023. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem elvárás az alázás, dominálás se. Gyengéd szexet is sokan szeretik

Keress egy dominánsabb lányt. Kevesebben vannak, de vannak

2023. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hahh, még ha lennének domináns nők :D olyan van, aki papucsot akar magának, de az nem én vagyok, nekem szexbe kéne, de olyan meg ritka, szal változtatnom kéne
2023. márc. 8. 12:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert hány lánnyal ismerkedtél hogy kizárod a létezésüket?


De akkor sok sikert a változtatáshoz. Ja nem fog menni...

2023. márc. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akivel volt is valami? Vagy csak szimpla ismerkedés? Ha sima ismerkedés, akkor nagyon sokkal, egyik sem volt domináns, de még csak nem is vonzották őket a lájtos dolgok sem, nem még a picit durvábbak.
2023. márc. 8. 12:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmit
2023. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!