Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hüvely váladéknak milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvely váladéknak milyen az íze?

Figyelt kérdés

Vannak lányok, akik panaszkodnak, hogy azért nem szeretik orálisan kényeztetni a fiút, vagy befejezni, mert zavarja őket már az előváladék íze is, kellemetlen. És pl. az ondót is sok lány ezért nem szereti a szájába, nemhogy lenyelni. Úgy hallottam, ha egy fiú dohányzik, akkor még kellemetlenebb az íze.

De kíváncsi vagyok, hogy a hüvely váladék milyen ízű? Gondolom az sem finom tejcsoki ízű, biztos abban is van valami kellemetlenség. A fiúkat zavarja ez? Vagy a fiúk hogyan élik ezt meg, amikor egy lányt a szákjukkal kényeztetnek? Nem gondolnak bele, vagy csak nem foglalkoznak azzal? Úgy tapasztaltam, beszélgettem már több fiúval, hogy szeretnek nyalni, sőt, akár jobban igénylik, mint maguk a lányok. Ilyekor nincs "fúj" a váladék miatt?



2023. márc. 6. 19:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
51%

Dehogy lúgosít. Ekkora baromságot. Pszeudotudomány. Savas gyümölcs


Pedig annál nincs jobb, amikor bekapja és addig szop, amíg el nem durransz. Hihetetlen mennyi csaj nem szereti amúgy, de közben elvárja, hogy akkumulátorsavon öklendezzek

2023. márc. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
61%
21. Kérlek ne írj hülyeséget, nekem folyamatosan csökkenti a savam és a testem savasságát is. Mivel nincs ilyen problémád, így nem tudod mekkora kincs egy pohár citromlé.. :)
2023. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
21. Kieg, hogy ne köss továbbra ebbe bele: "A citrom egy savas gyümölcs, viszont a gyomorbakerülve tudja lúgositani azt."
2023. márc. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
56%
Enyhén savas íze van. Prostiknak, a síkosítóban lévő Glikol, Glicerin miatt édes.
2023. márc. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek hasznosra értékeltem.

Én ezt sosem fogom megtudni, milyen az íze, de biztos egyéni.

Ja ez lehet jó ötlet, hogy előtte bekenni olyan ízesített sikosítóval, amit lehet fogyasztani (?), és akkor nem lesz rossz az íze. Bár nem tudom a prostis tapasztalat honnan jött 😄

Amúgy a lányok talán nem is vágynak annyira, hogy a fiút a szájukkal kényeztessék, ezért nem annyira lelkesek, nem izgatja őket. Nem tudom, de akinek hiányzik az élmény, próbálkozzon meleg fiúknál, közöttük van bőven lelkes és odaadó személy 😄

2023. márc. 10. 07:10
 26/31 anonim ***** válasza:

25. Ne nevettess már, a nők is adnak oralt és ők is megérdemlik.


Egy meleg férfi meg sosem volt hetero és sosem vonzódott a nőkhőz xDDDD


Ahogy látom nagyon fiatal vagy még, vannak fogalom zavarok.. :")

2023. márc. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Lenyelek mindent amit enged ;)
2023. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Off: Ha a test kívülről kap savas dolgot, kevesebb gyonorsavat termel.

Hogy ez a punci ízére hogyan hat, nem tudom. Eddig mindegyik ízlett egyébként, a tizenévestől felfelé több korosztályé is. 42 volt a legidősebb, de az íze alapján simán lehetett volna 20 évesé is a puncija.

2023. márc. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Hmm érdekes, akkor nagyon egyedi tényleg. Nem csak a hüvelyváladék íze, hanem a "kostoló személy" ízlése is. Ki tudja, lehet ugyanaz az lány egy fiúnak bejön, egy másik fiúnak fúj.


26. Nem nevettetlek, nők is adnak orált igen, de sokan ódzkodnak tőle, nem szeretik, főleg nem a spermát.

És tudom mit jelent melegnek lenni, mert én is az vagyok. Nincsenek fogalom zavarok, te nem tudsz szöveget értelmezni.

2023. márc. 18. 14:42
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha egy punci be van indúlva, jól benedvesedik, akkor az íze hasonlít a férfi előnedv ízéhez. Az anyag hazonló lehet vegyileg, mert a csúszást segíti a behatolásnál.
2023. márc. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!