Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hüvely váladéknak milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hüvely váladéknak milyen az íze?

Figyelt kérdés

Vannak lányok, akik panaszkodnak, hogy azért nem szeretik orálisan kényeztetni a fiút, vagy befejezni, mert zavarja őket már az előváladék íze is, kellemetlen. És pl. az ondót is sok lány ezért nem szereti a szájába, nemhogy lenyelni. Úgy hallottam, ha egy fiú dohányzik, akkor még kellemetlenebb az íze.

De kíváncsi vagyok, hogy a hüvely váladék milyen ízű? Gondolom az sem finom tejcsoki ízű, biztos abban is van valami kellemetlenség. A fiúkat zavarja ez? Vagy a fiúk hogyan élik ezt meg, amikor egy lányt a szákjukkal kényeztetnek? Nem gondolnak bele, vagy csak nem foglalkoznak azzal? Úgy tapasztaltam, beszélgettem már több fiúval, hogy szeretnek nyalni, sőt, akár jobban igénylik, mint maguk a lányok. Ilyekor nincs "fúj" a váladék miatt?



2023. márc. 6. 19:15
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Hát, ezt már nem tudon nekik megmondani, de ma is tanultam valamit. Köszi
2023. márc. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
37%

Eddigi pályafutásom során egyszer találkoztam olyan lánnyal, akié nem volt rossz.

Az összes többi max csak elviselhető volt, de inkább kellemetlen.

És volt már dolgom elég nővel, tehát nem lehet azt mondani, hogy csak 2-3 esetről van szó, hanem 30-nál többről.

37/F

2023. márc. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
75%
12 egyetértek. Hasonló tapasztalat. Volt olyan is, hogy ettől a rohadt savanyú íztől, elkezdtem öklendezni, és majdnem ráhánytam a csajra szerencsére be voltunk baszva, nem tűnt fel neki
2023. márc. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséze csak finom puncikkal találkoztam. Viszont én is hallottam, hogy vannak savanykásabbak, kabé olyan ízzel, mint a 9V-os elemé, ha megnyaljuk. Helyes étrenddel biztos lehet javítani rajta.
2023. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
85%
A punci PH értéke savas!Ez védi meg a kórokozóktól a hüvelyt.Tehát az egészséges punci savanykás,de ha fel van izgatva a punci, akkor a csúszós nedve édeskés ízű. Megoldás: csinálj a savas hüvelyben izgatással édeskés puncit!
2023. márc. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor nagyon egyéni, ízlés kérdése. Gondolom a fiúk ondójával is ez a helyzet. Valakié rossz ízű, kellemetlen, valakié elviselhető, vagy éppen finom (?).

Gondonolok függ a táplálkozástól is, és a higiéniától is igen.

Bár érdekes, hogy úgy hallottam, a lányok kevésbé szeretik a szájukkal kényeztetni a fiút, mint a fiúk a lányokat, és több lány undorodik az ondótól.

2023. márc. 9. 08:51
 17/31 anonim ***** válasza:
#16 Nekem soha semelyik nőm sem engedte a szájába. Volt, aki csak óvszerrel volt hajlandó orálozni, a többiek egyszerűen kézzel fejezték be.
2023. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

12,13 Alapvetően savas egy hüvely. De egyébként is a legtöbb ember elsavasítja magát, úgy étkezik. Nekem eleve például magas a savam mint nő (reflux) de gyógyszert sem szedek már rá hanem inkább több folyadékot iszom vagy napi egy citrom és megvan oldva. Ez persze hatással van ott is. A citrom lúgosít ha valaki nagyon savas és mellette a tisztálkodás is nagyon fontos.



17. Én fordítva vagyok bekötve xD Eddig mindegsik exem kézzel és szájjal is kémyeztettem, de mostani párom inkább szájjal, amikor úgy fejezi be. El is megy a számba és egyáltalán nem zavar. Jó az íze, szerencsére nem dohányzik. :)

2023. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

#18 Na igen, a dohányzás. Az én feleségem sajnos erős dohányos és ez azért a puncinedvén is érződik, bár már én megszoktam, nem szólok érte, szívesen nyalom. Ő viszont nem engedi a szájába, hiába én soha nem dohányoztam.


Amúgy hogy a francba lúgosít a citrom, mikor az egyik legsavasabb gyümölcs, ami létezik?

2023. márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
61%

19. Keress rá, tényleg lúgosít és a gyomorpanaszokra tökéletes.


Nem minden nő engedi szájba, ahogy látom elég kevesen. Más helyen is ezt olvastam, de ott csak óvszerban ad orált a párjának, én éhen kiakadtam. Szerintem fél S bacilusoktól.

2023. márc. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!