Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az,hogy mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy mindenki szexmániás nőt akar, de amint megkapja nem tud vele mit kezdeni?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok a jelenlegi kapcsolatomban,de folyamatosan zátonyra futnak a kapcsolataim,mert többre vágyom. Az elején mindenki ígér mindent,tart is egy ideig, de aztán semmi nem lesz belőle évek múlva. 28/L
2023. febr. 28. 15:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
Nekem a CS:GO mellett semmi energiám még a dugással is foglalkozni. Nem kell szexmániás nő. Olyan kell akinek havi 1 elég. 26F
2023. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
20%
Most azt nem tudom hogy mi számit szexmániás nőnek?? A párom napi 5x minimum igényli. A rekord 9 volt. Amikor csak 2 jött össze akkor csúnyán nézett. Ő szexmániás? 40+ vagyunk
2023. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok a szájkaratés, aki csak szövegelni tud, é ha a "küzdőtérre" kerül a "fekete öves ellenféllel" szemben, akinek valóban van tudása, akkor feladja.
2023. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
Fiatal koromban férfi létemre igényeltem a napi 2-3 szexet. Sajnos volt, hogy 3-4 barátnőm volt egyszerre, mert pont mindegyiknek elég volt hét 4-5 alkalom. Ezek után találkoztam egy 2 gyermekes anyukával, akivel pár napig minden rendben volt, akkor még 3-4 lövés naponta nem volt gond. Férjnél volt, vagyis már válófélben de még együtt. Bemutatott a férjének is. Beszélgettünk. Kérdezte, hogy vagyok, mondtam jól. Erre mondta, nem sokáig. Igaza volt. A gyerekekre vigyázott a férje délután, a nő meg aludt. Este átjött, és lehetett órákig szexelni. Nem is voltam gyorstüzelő, több lőszer is volt, így rengeteg torna volt. Kimerültem. Volt olyan, hogy arra keltem, hogy lassan spriccelek. Két hónapig bírtam, és fizikailag végem volt, a hátam közepére nem kívántam a szexet. Maradtam éjszakára túlórázni, vagy mentem éjszaka, hogy nappal tudjak aludni. Most így 40 felett gond nélkül megy még mindíg 3 szex 1 napon, de nem hetekig max 3-4 nap. Aztán pihi kell. A nő ráébresztett, hogy max átlagos vagyok nem pedig nagyétvágyú a szexben.
2023. febr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
64%

#14 el abszolút egyetértek. Az ondóürítés fárasztó egy férfinak. Persze nem úgy, mintha egy hegyet kéne átlapátolni de energiát vesz el. Ha ehhez jön még, hogy az

ezt megelőző szex nem csak 2 perc hanem egy hosszabb és intenzív együttlét akkor abszolút, gyakran rögtön el tudnék aludni utána. És ez hosszútávon pihenő, feltöltődés nélkül összeadódik és nagyon kimeríti a szervezetet. Pont úgy vagyok/voltam mint a 14es. Sokat is sportolok, főleg edzőterem és túrázás. Amikor ezeket hanyagoltam szinte mindig szexeltem volna. Aztán mihelyt visszatértem az edzésekhez szinte rögtön csökkent a libidó. Most is kell a szex de nem kell naponta 2-3 hanem elég heti 3-4. Szóval van ami elvonja az energiát és máris érezhető a változás. Gondolom így lehet az is aki mondjuk fizikai munkát végez. Nem mindig akar szexelni mert a testnek pihenni kell. Persze aki nem csinál semmi fizikait az birhatja, legalábbis egy ideig. De aztán tényleg pihenő kell. Aki intenzíven, hosszabban szexel az nem hiszem , hogy napi 3-4x bírja és főleg nem hónapokig.

2023. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert a fantázia nem egyenlő a valósággal.
2023. márc. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
59%
Mit értesz szexmánias alatt? Nekem napi 1-2-re van igényem és tudom hozni
2023. márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos én csak szexet utáló és megvető nőkkel találkoztam. Szexmániás nő nálam a legvadabb sci-fi kategória.
2023. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%
Itt a gykn minden 2. nő szexmániás... Valahogy a valóság nem ezt hozza. :D Viszont ha csak a tengericsillag megy mint mutatvány az ágyban... hát...
2023. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
Gyere megduglak
2023. márc. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!