Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetséges, hogy azok a nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azok a nők, akik azért panaszkodnak, hogy nem akar velük szexelni a párjuk, valójában pont a visszautasítás az, ami izgatja őket szexuálisan és feltüzeli a libidójukat?

Figyelt kérdés

Mert gondolkoztam már azon, hogy megtalálták a mindenben passzoló társat, csak éppen a szex nem működik normálisan, vagy hosszú évek, évtizedek alatt, gyerek, stb. és utána laposodik el.


De utóbbira nem magyarázat, hogy mennyi huszonéves lány is panaszkodik erről, akik ilyen pár hónapos laza kapcsolatokban vannak.


Előbbire meg az, hogy az ilyen emberek általában a legritkább esetben álompasik alacsony libidóval, van 1-2-3 jó tulajdonságuk, amikhez kötődik a lány és amúgy meg széles skálán mozgó válogatott gyökerek a gamer-kockától a haverokkalrendszeresenmeccsetnézekéssörözök menő csávókon vagy épp a "40 évesen is anyucipicifiavagyokésegyetfüttyentésrohanok" kisfiúkon át egészen a "szétkokszoltam magam és fel sem áll, de Schwarzenegger testem van és szégyellem bevallani" típusig minden megtalálható.


Eközben más férfi meg állandóan azokkal a nőkkel akad össze, akik nagyon nem szexuális beállítottságúak és ott meg őket nézi mindenki szexmániás állatnak, csak mert szeretnék naponta akár többször is.


Nem lehet, hogy valójában az a magyarázat, amiért ezek a magukat szexuálisan túlfűtöttnek valló nők csak beszélnek meg panaszkodnak, de nem cserélik le a meglévőt olyanra, aki bírná tartani velük az iramot, mert igazából csak az izgatja őket, hogy vissza vannak utasítva, nem akar velük szexelni a férfi és az meg még jobban feltüzeli őket, hogy egy ilyen panaszra mennyi férfi jelentkezik önként, hogy segítene a problémáján?


Tehát valójában nem is akarják megoldani a problémát, csak egónövelésre vágynak, hogy mennyi jelentkező van, miközben a meglévő párjuk csak még értékesebbé válik a szemükben azáltal, hogy ő utasítja vissza a szexet?



2020. szept. 7. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség
2020. szept. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%

Ez butaság. Én rohadtul nem élvezem a visszautasítást és a kevés szexet. Az tény,hogymessze nem tökéletes a párom, de megvan az oka amiért vele vagyok. Mégpedig az, hogy a legtöbb pasi megbízhatatlan, megcsal, fogalma sincs mi az udvariasság és tisztelet etc .. és ezek a mostani páromra nem jellemzőek. Persze van több rossz tulajdonsága is, amitnagyon nehezen viselek, meg a libidója is sokkal kisebb mint az enyém, de inkább megpróbálok alkalmazkodni, nélkülözni ha úgy tetszik, mivel tudom, hogy ha elhagynám, csak rosszabb pasit találnék (emberileg).

Arról nem is beszélve, hogy csak a szex mennyisége miattnem cserélnék le senkit aki valamivel megfog. Tudom hogy mindig kell majd valamiben kompromisszumot kötni, és inkább a szexben kötök (habár ez rohadt fontos számomra) mintsem az emberi értékekben

23N

2020. szept. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!