Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tegyem túl magam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam a durvább visszautasításokon?

Figyelt kérdés
Régebben kaptam pár elég bunkó lekoptatást lányoktól, amik annyira elvették a kedvemet meg a bátorságomat, hogy azóta már több lehetőséget is elszalasztottam, mert béna voltam. Nem hittem el, hogy kellhetek egy nőnek.
2019. dec. 18. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Ne foglalkozz velük

K..va mind

2019. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy bro' hogy nem a "nemekkel" foglalkozol hanem az "igenek" lehetőségével. Te magad írtad - közben elszalasztottál lehetőségeket, hát akkor tanulj a károdból, harcra fel megint! Nem lehet csatát nyerni ha eleve feltett kézzel szaladsz az ellenkező irányba.
2019. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen keresgéltél,azért nem mindegyik csaj bunkó.De ha mégis,akkor állj át a másik oldalra.
2019. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell a f+nak (vagyis csak annak) olyan, aki bunkó. Majd találsz normálisat, fel a fejjel😎
2019. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!
2019. dec. 18. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 kolléga mondta meg a tutit hallgass rá! felejtsd el s sérelmeket,annál jobban fogod értékelni ha találsz egy olyan lányt aki odalesz érted.
2019. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek statisztikákat vezetni gyakorlatilag mindenről. Mielőtt megtaláltam volna a feleségemet, nagyjából 1200 és 1300 közé tehető azoknak a lányoknak a száma, akikkel megpróbáltam felvenni a kapcsolatot (egy része online, egy részével a való életben találkoztam).


Tudod, mire jöttem rá? Nem a visszautasítás durva, hanem az, amikor kimondja a boldogító igent! De nyugi, azért a házasságnak is megvannak a maga szépségei... ahogy nagyapám mondta: "csak az a k*va szex ne lenne"! :D

2019. dec. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen lányokkal ne foglalkozz. Ne érezd rosszúl magad emiatt.

L

2019. dec. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!