Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, milyen a kedves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, milyen a kedves visszautasítás szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, úgy érzem bejövök neki de néha mégis mintha csak haverkodna. Nem szeretném megbántani, nagyon kedves és eléggé kis érzékenynek tűnik. Eddig ha mondták srácok hogy bejövök nekik mindig megmondtam hogy sajnálom de nem kölcsönös, viszont úgy érzem hogy neki félreérthető jeleket adtam néha a túlzott kedvességem miatt mert jó régóta dumálunk, szóval ezek után ha kiakadna hogy kétszínű vagyok nem is okolnám pedig nem szándékos. Ha tényleg tetszem neki, mit nondjak hogy a legkevésbé fájjon?
2019. szept. 2. 16:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Nekem ő egyáltalán nem tetszik, szóval ha valaki poénos azt írná a kérdésre hogy azt mondjam "te is nekem" (és az nem fáj) akkor még most törölje 😂
2019. szept. 2. 16:57
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Na látom véget ért mára a suli...

Mondd el az igazat lehetőleg normálisan, ami lehet rosszul fog esni neki, viszont később feldolgozza. 26/F

2019. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy lehet félreérthető jeleket adtam, de nem jössz be, mint pasi csak, mint ember. Erre ő összetörik és egy életre elmegy a kedve a csajozástól vagy elfogadja és szájhúzva mondja oké, de többet nem akar látni vagy minden jól alakul és elfogadja pozitívan. De valószínű az első kettőből lesz valamelyik, hisz adtál jeleket.
2019. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen szitut nrm lehet kedvesen tálalni, főleg, ha érzelmes srác...

A legegyszerűbb ha tényleg elmondod az igazat és igen össze fog törni de legalább n3m húzódik el ez a szitu még hónapokig.

2019. szept. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az hogy "dumáltatok", jóban vagy valakivel még nem jelent jelet, de az már igen, ha kvázi biztattad is valamivel és olyan jeleket adtál volna, "mintha". Most ezeket kell óvatosan, lépésenként "visszavonnod", nem lesz könnyű, ha eddig félreérthető voltál, de tedd meg. Ne csak magad miatt, de azért is mert nem túl korrekt mások érzéseivel játszadozni.
2019. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!