Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az,hogy mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az,hogy mindenki szexmániás nőt akar, de amint megkapja nem tud vele mit kezdeni?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok a jelenlegi kapcsolatomban,de folyamatosan zátonyra futnak a kapcsolataim,mert többre vágyom. Az elején mindenki ígér mindent,tart is egy ideig, de aztán semmi nem lesz belőle évek múlva. 28/L
2023. febr. 28. 15:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Mert puhapöcsök. Mondjuk nálam a perverzió is fontos szempont, nem csak napi 2 reszelést szeretnék hanem izgalmas dolgokat.
2023. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Mert olyanok mint én. Nagy a szájuk, de mikor teljesíteni kellene akkor csak a kifogás jön, meg az már nem megy.
2023. febr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Napi hányszor igényled?
2023. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Mert mindenki többet ígér mint amit nyújtani tud, a pasik is, nők is, és még te is. nem csak a szexben, úgy általában bármiben.
2023. febr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Szexmániással lenni átok, én sosem vágytam rá de valahogy mindig kifogtam. Nem tudnak maguknak parancsolni, semmi önkontroll, ösztönlények. Hiába mondtam, hogy úgy fáj a farkam hogy ez már kínzás nekem, nem érdekli az ilyen nőket semmi más.
2023. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 NTBS ***** válasza:
100%
Más a vágy és a valóság.
2023. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hangemberek. A neten mindenki szexisten, de a valóság más.
2023. febr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Azért az, hogy "semmi nincs belőle évek múlva" az gondolom túlzás ugyanúgy mint az elvárásod, hogy évek múlva is ugyanúgy kívánja valaki a szexet nonstop 7/24 ben. Nyilván lankad a szexuális kedv idővel főleg ha rendszeresen ki van az ember elegitve ráadásul sok más tennivaló, munka, hobbi stb van a világon amit az ember tesz, tenni akar vagy muszáj így valahol normális, hogy amíg egy kapcsolat kezdeti időszakában szinte egyfolytában egymást döngetné az új pár ez idővel lejjebb hagy. Marad mindenkinek a saját beállítottsága szerinti libidója, kinek több kinek kevesebb igénnyel. És egy bizonyos szinten ezt el is kell tudni fogadni, ez így természetes. Ha neked naponta többször kell évek múltán is akkor te vagy túlfűtött ami persze magánügy csak az emberek legtöbbje nem ilyen. Ezt el kell tudni fogadni vagy pedig segédeszközt használni mert hasonló beállítottságú párt találni nem könnyű. De azért ha valaki évekig bírja a tempót akkor nem lehet olyan rossz a helyzeted. Legtöbbször csak hetekről max hónapokról van szó.
2023. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nekem szerencsêm van a barátommal. Szexmaniás mint én. 7 éve vagyunk együtt. :)
2023. febr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem mindenki akar. Sőt már volt pár ilyen kérdés és ott is olvasható, hogy akinek volt már ilyen nője, azoknak a nagy része már menekül az ilyentől.

Nem jó móka nekik amikor minden nap teljesíteni kell.

De ha mázlid van egyszer találsz egy olyan pasit mint a 9es.

2023. febr. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!