Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feleségem szereti az extrém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem szereti az extrém szexet. Azaz szerintem extrém szerinte nem. Hogyan kellene viselkedjek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Eleinte (5 éve vagyunk együtt) nem volt semmi extra. 1-2 naponta szex néhány pozíció, kölcsönös francia stb.

Mostanában eszméltem rá, hogy van néhány fura kérése amit nem mindig értek miért akarja.

Pl:

Szereti popsiba, főleg lovagol közben, aztán leugrik róla és szinte rányomja a fejét a farkamra, majd megfullad ezt csak akkor csinálja ha előtte a popsijában voltam. Normál francia alatt nem.

Néha azt kéri bilincseljem meg, (vett egyet) és szeretkezzek vele úgy hogy hátul a keze és ő az ágy előtt térdel a hasa az ágyon. Majd punci, popsi, és a szája felváltva de legutóbb azt kérte köpjek a szájába.

Nem tettem. Megsértődött.

Gyakran úgy élvez, hogy spriccel ilyenkor azt akarja nyaljam, igyam, nyeljem le… nem teszem, ezért is mindig megsértődik de én nem akarom.

Na meg amit végkép nem értek folyton azzal nyúz nyaljam ki a popsiját, szó se lehet róla.

Ha a szájába élvezek eddig mindig lenyelte, most meg a szájában tartja és így akar csókolózni… ezt se engedem.

Nem tudom mit tegyek. Beszéljek vele ezekről?



2023. febr. 22. 12:27
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem akkor szokott rá a Rocco filmekre amióta ezeket kéri töled..nekem kb ugyanezeket szereti a csajom,csak engem is izgatnak ezek a dolgok igy kérés nélkül csináljuk ezeket..az a baj ha te ezeket nem akarod neki csinálni,el fog laposodni szex terén a kapcsolatotok és elöbb utóbb masnál fogja majd kiélni a vágyait,hiába mondja most hogy nem akar..a vágy vagy a szükség rá fogja vinni..azt is megértem hogy te nem szereted ezeket a dolgokat,nincs is ezzel semmi gond,emberek vagyunk különbözünk...csak sajnos a késöbbiekben illetve már most látszik nem passzoltok össze.

Vagy próbálj neki csinálni ilyen dolgokat ha nem is mindent,vagy vegyetek be harmadik felet vagy akár párt,mert ennek jó vége nem lesz.

Hajrá!

2023. febr. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg egy lúzer vagy. Imádnivaló asszony lehet. Most ébredt rá hogy így izgalmasabb a sex. Ha te nem csinálod neki, ne izgulj hamar talál olyat aki megcsinálja ezeket neki, sőtt még többet is. Nem illetek össze. 25L
2023. febr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
12%
#32 de undorító vagy :D Méghogy 25L :'D Vagy leszbikus vagy?
2023. febr. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
76%

Volt egy nagyon hasonló csajom.

Velem jött rá, hogy anàllal tud nagyon nagyot spriccelve élvezni. Amúgy meg vagy nagyon nehezen vagy sehogy.

Szerettem amikor pl a mellkasomra spriccelt. Inni nem ittam meg. De a popsiját szerettem nyalni.


Ti nem illetek össze szexuális téren úgy néz ki a dolog. 😔


Így valószínűleg keres majd mást.

2023. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
7%
Hány évesek vagytok?
2023. febr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

Tegnap sokan írták tegyem amit a feleségem akar.

Éjjel megtettem amit tudtam.

Este szexnél nem csak a punciáját nyaltam, kicsit a popsiját is, nem dugtam be a nyelvem csak kívül de sokáig.

Popsiba akarta utána majd a szájába mentem el szokás szerint. Engedtem hogy a számba köpje, de nem tudtam lenyelni. Azt mondta majd legközelebb. Viszont nem volt megalázó és nem veszekedtünk sőt utána úgy odabújt teljesen elzsibbadtam mire elaludtunk.

Beszélgettünk azt mondta örül hogy végre nem undorodom tőle mondtam eddig se undorodtam csak nem tudom miért jó neki. Azt mondta ő se tudja de gyakran gondol arra hogy vadabb dolgokat is kipróbálunk. Nem tudom mire gondolt meglepetés lesz szerinte élvezni fogom.

2023. febr. 23. 19:28
 37/47 anonim ***** válasza:
12%
Mi lenne ha már végre te is nyelnéd a nedvét, hímribi?
2023. febr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd ha megint spriccel.
2023. febr. 23. 19:36
 39/47 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb a kezdet. Főleg ha mondta hogy lehetne durvább. Én is így kezdtem aztán egyre durvább dolgok jöttek de szerencsére a barátomnak is tetszik. :)
2023. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:

Haladunk. Lenyeltem amikor spriccelt.

Sós. Nem vészes.

Rányomta a fejem amikor megérezze hogy nem húzom el magam szinte felsikított én meg amit tudtam lenyeltem.

Kiderült mit akar ami szerinte extrémen jó mindkettőnknek…

Olyan kétoldalú műpénisszel akar megdugni…

Soha.

2023. márc. 2. 14:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!